1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tedaş Güres Caddesinin Karanlığına El Attı
Tedaş Güres Caddesinin Karanlığına El Attı

Tedaş Güres Caddesinin Karanlığına El Attı

Vatandaş tarafından gelecek tepkilere göre numunelerden bir tanesi belirlenecek ve Güres caddesinin aydınlatılması sağlanacak.

A+A-

Vatandaşların şikayetleri üzerine bir süre önce “İstiklalimiz Karanlık” başlığıyla Güres caddesindeki aydınlatma probleminin Siirtliler.Net tarafından bilgisayar ekranlarına taşınmasının ardından Tedaş harekete geçti.

 

Güres caddesinin aydınlatma yetersizliğinden dolayı akşamları karanlık olması cadde esnafının şikayetlerine neden oluyordu. Siirt Belediyesinden yardım istemelerine rağmen bir çalışmanın yapılmamasını yadırgayan cadde esnafına TEDAŞ kurumu kulak verdi.

 

AYDINLATMA MODELLERİNİ VATANDAŞ BELİRLEYECEK

 

Daha önce Güres caddesinin karanlığıyla ilgili projelerinin olduğunu belirten Tedaş Müdürü Muzaffer Özdemir, caddenin aydınlatılacağını açıkladı. Caddede yapılacak aydınlatma çalışmaları için takılan numuneler halkın beğenisine sunuldu. Takılan numuneler vatandaşın tepkilerine göre belirlenecek. Vatandaş tarafından gelecek tepkilere göre numunelerden bir tanesi belirlenecek ve Güres caddesinin aydınlatılması sağlanacak.

 

TEDAŞ’IN UYGULAMASI TAKDİRLE KARŞILANDI

 

Siirtliler.Net tarafından bilgisayar ekranlarınıza taşınan “İstiklalimiz Karanlık” başlıklı haberin ardından harekete geçen Tedaş’ın cadde üzerinde kullanılacak aydınlatmalarla ilgili mini bir referandum yapması vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

 

Bu haber toplam 2363 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!