1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Tavukta farklı lezzet: Chicken Broast
Tavukta farklı lezzet: Chicken Broast

Tavukta farklı lezzet: Chicken Broast

Farklı bir tavuk lezzeti arıyorsanız birgün Chicket Broast’ı deneyin…

A+A-

Patentini alarak bir Siirtlinin markası haline getiren Chicken Broast firma yetkilileri bu farklı lezzetin hikayesini şöyle anlatırlar : “Hacca giden bazı arkadaşlarımız orada farklı ve çok lezzetli bir tavuk yediklerini anlattılar. İstanbul’da lokantacılık konusunda deneyimli olan ve Arabistan’da 12 yıl çalışmış olan bir arkadaşımıza sorduk. Bu lezzetin adresini bulduk. İstanbul Ataşehir’de bir şube açtık. Ayrıca Arabistan’da 2 usta yetiştirdik. Ustaların birini Ataşehir’de bıraktık diğerini de ilimiz Siirt’e getirttik.”

Geçtiğimiz ay ilimizde açılışı yapılan CHICKEN BROAST, tavukta farklı bir lezzeti müşterilerinin damak tadına sunuyor. Siirt merkezli olacak olan CHICKEN BROAST’ın tüm isim hakkı ve patentleri alınarak ilerleyen chicken broastdönemlerde farklı kentlerde şubeler açılması tasarlanıyor.

NEDİR BU CHICKEN BROAST

ABD’den getirtilen özel bir imalat makinesi var. Tavuğun üzerine konulan özel bir sos üretiliyor. Mesleğin sırrı tavuğun harcında. Sulu ve kuru tavuk harcı el değmeden hijyenik olarak hazırlanıyor.  Tavuk özel bir makinede buharla 400 derecede kızartılıyor. 8-9 çeşit tavuk lezzetini bulabilirsiniz.

Tavuk çeşitlerinin yanı sıra pizza, hamburger kızartması da hazırlayan firma özellikle evlerinde yemeklerini yetiştiremeyenler için “aile boyu” menüsüyle müşterilerine seçenekler sunuyor.  Telefonla ev ve işyerlerine özel ambalajlarında servis yapan firma siparişlerin en fazla yarım saatte ulaştırıyor.

Bu haber toplam 3726 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!