1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftara teşekkür…
Taraftara teşekkür…

Taraftara teşekkür…

Bugün (7 Mart 2010, Pazar) saat 13:30’da Siirt Atatürk Stadı’nda Bandırmaspor’u ağırlayan Siirtspor’un maçtan 2-1 galibiyetle ayrılmasında taraftarın desteğine dikkat çekildi.

A+A-

Kulüp Onursal Başkanı Beşir İlçin, Siirtliler.Net aracılığıyla yayınladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi :

 “Siirtliler.Net aracılığıyla taraftara teşekkür ediyorum”

Maçtan önceki gün şehrimize gelen misafir takımı ziyaret ederek kendileriyle kucaklaştık. Ertesi gün oynanacak maçın sonucu ne olursa olsun misafir bir takımı ağırlayıp şehrimizden öyle göndermek istedik. Taraftarımızın oynanan maçta destekleri çok güzeldi. Özellikle ikinci yarı tüm taraftarın, maça gelen tüm Siirt insanının Siirtspor’u desteklediğini gördük. Muhteşem bir olaydı. Maçın ikinci devresi hem topçular çok güzel oyun çıkardılar hem de taraftarımız çok güzel destek verdi. En büyük katkı hem Taraftar Başkanı Çetin Akınay’ın hem de oradaki tüm taraftarındır. Hiçbir zaman onları görmemezlikten gelinmemesi lazım. Bu takım taraftarsız hiçbirşeydir. İstiyorsanız milyon dolarlar harcayın, en Beşir İlçinkaliteli topçuları getirin ama taraftarın desteğini arkanıza almadıktan sonra, birlik-beraberlik ruhunu kazanamadıktan sonra hiçbirşey olmaz. Gerçi ilk devre bazı arkadaşlarımız yönetime tepki gösterdiler. Ama onların de sesine kulak vermek lazım. 15 günde bir maçlarını burada yapmak için gelen takımla birlikte kulübün başkanını, yönetimini bir arada görüp, şehir turu attırıp esnafla bütünleşmek, iyi günde-kötü günde her şeyleri paylaşmak gerekmektedir. Tüm bu olumsuzluklara rağmen taraftar takımı yine desteklediler. En büyük katkı taraftarındır. Kendilerini tebrik ediyorum ve Siirtliler.Net aracılığıyla kendilerine teşekkür ediyorum.

Kulüp yönetimi, kulübün resmi internet sitesinde “tüm Siirt halkını centilmence takıma destek vermelerini bekliyoruz” şeklindeki çağrısını nasıl karşıladınız şeklindeki sorumuza ise: “Bu çağrıyı yapanlar demekki centilmen memleket görmemişler. Bu şekilde bir ifade kullanmaları hoş değil. Siirt halkı her zaman centilmendir. Özellikle de taraftarımız centilmenlik konusunda kendisini ispatlamıştır.” şeklinde yanıtladı.

 

Çetin Akınay (Taraftar Başkanı)

Vefakar taraftarımıza centilmenliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Siirtspor taraftarı olarak Siirtimizin ismini her yerde efendilikle, Çetin Akınaycentilmenlikle duyurmak bizim görevimizdir. Yetkililere de seslenmek istiyorum. Herkes işini yapsın. Yönetim yöneticiliğini, futbolcu futbolculuğunu, teknik heyet taktik anlamda görevini ve taraftar ta taraftarlığını yapmalıdır. Bu camia birlik-beraberlik içinde kenetlendiği sürece başarı kaçınılmaz olur. Herkesi başarı için birlik-beraberliğe davet ediyorum. Önümüzdeki Üsküdar Anadolu maçına da Siirt’ten taraftarımızın üzerine düşen görevi yerine getireceğine ve galibiyeti Siirte hediye edeceğine inanıyorum. Bize her zaman manevi desteğini esirgemeyen Onursal Başkan Beşir İlçin’e de teşekkür ediyorum. Ayrıca maç sonrası taraftarın yanına gidip onlara teşekkür eden Fadıl Akgündüz’e de teşekkür ediyorum.

 


Kulüp eski başkanlarından ve Onursal Başkan Beşir İlçin’in bu mesajına aynen katılıyor, ayrıca İlçin’e bu nezaketinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Herşeye rağmen taraftarımızın desteğini görmezden gelen, taraftarımız için bir teşekkür etme nezaketinde bulunmayan kulüp yönetimine ve maçın bitiş düdüğü çalmasıyla 90 dakika boyunca kendilerini tribünlerden destekleyen taraftara bir selamlama yapma edebini göstermeyen futbolculara da duyguları incitilen taraftar adına Siirtliler.Net olarak teessüflerimizi bildiririz.

 

 

Bu haber toplam 2449 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!