1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftara “sizsiz olmaz” mesajı
Taraftara “sizsiz olmaz” mesajı

Taraftara “sizsiz olmaz” mesajı

Hafta sonu Siirtspor Taraftar Derneği lokalinde taraftara forma giydiren Adnan Öktüren, “taraftar olmadan başarı olmaz” mesajı verdi.

A+A-

Forma giydirme etkinliği çerçevesinde Başkanlığını Çetin Akınay’ın yapmış olduğu Taraftarlar Derneği’nde çok sayıda taraftarın yanı sıra, Siirtspor asbaşkanı Adnan Öktüren, Onursal başkan Beşir İlçin, Kulüp yöneticilerinden Barış İlçin, Ayhan Özgen ve Siirt Belediye Başkan Vekili Seyfettin Aydın katıldı.

siirtspor taraftarları

“Takımın rengi hangisidir?” diye soran olmadı

Oldukça güzel bir atmosferde geçen etkinlikte umutlandırıcı, birlik ve beraberliği muhafaza etmeye yönelik konuşmalar yapıldı. Etkinlikte ne taraftardan, ne eski/yeni yöneticilerden ne de orada hazır bulunan basın mensuplarından merak edilen soru gelmedi.

Dernek konuşma kürsüsünün arkasında ve dernek lokalinin her tarafında asılı bulunan Siirtspor bayraklarındaki renkler, herkesin Siirtspor’un rengi olarak bildiği Sarı/Mavi renklerden oluşuyordu. Ancak dağıtılan formalardaki renkler ise Kırmızı/Siyah. Takımın ezelden beri Sarı/Mavi olan renkleri yeni yönetim kime sordu da başka renklerle değiştirdiğini Siirtliler.Net penceresinden biz soruyoruz.

Siirtspor’un SarıMavi renklerinden ne istediniz?

 

siirtspor taraftarlar derneği

Bu haber toplam 3287 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!