1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftar maça hazır
Taraftar maça hazır

Taraftar maça hazır

Cumartesi günü (yarın) oynanacak olan A.Üsküdarspor-Siirtspor maçı için taraftarda heyecanlı bekleyiş sürüyor.

A+A-

Fatih Vefa stadında 13.30’da yapılacak olan maç için İstanbul’daki Siirtlilerin mesajlarını hafta başında Siirtliler.Net’te okumuştunuz. Fatih, Kadınlar Pazarı’nda ve Beyoğlu, Tophane semtinde bulunan Siirtliler yarınki maçı heyecanla beklediklerini ve 90 dakika boyunca Siirtspor’a destek vereceklerini belirttiler.

SİİRT TARAFTARI DA İSTANBUL’DA

Maç için İstanbul’a gelen Taraftar Başkanı Çetin Akınay, hem maç için takımlarına destek arayışına hem de Taraftar Derneğina destek arayışlarına girdi. Kadınlar Pazarı’nda Salih Özekinci’nin Petrol çayevinde bulduğumuz Akınay, şu açıklamalarda bulundu : “Maç için İstanbul’daki hemşehrilerimizin yoğun ilgi göstereceklerini şimdiden gördük. Maça gelmeleri için buradaki hemşehrilerimizi ziyaret ediyoruz. Gerek Fatih’teki gerekse Tophane semtindeki hemşehrilerimiz yapmış olduğumuz davetten ve kendilerine olan ziyaretlerimizden ötürü son derece memnun kaldıklarını gördük. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Başından beri taraftarımıza destek veren, taraftarın heyecanını sürekli dile getiren Siirtliler.Net sitesine de teşekkür ediyorum. Ayrıca geçmiş yıllarda olduğu gibi bugün de taraftarımıza ve hemşehrilerine maddi-manevi desteğini hiç esirgememiş olan Petrol Kıraathanesi sahibi Hacı Salih Özekinci’ye de çok çok teşekkür ediyorum. Kendisi geçmiş yıllardaki Kartalspor maçı için otobüs kaldırmıştı.”

AMİGO TOMBİK’TE MAÇ İÇİN İSTANBUL’DA

Geçen seneden beri Sakarya’ya yerleşmiş olan Siirtspor’un eskimez simalarından Amigo Tombik te maç için İstanbul’daydı. Amigo Tombik, Siirtliler.Net’e şu açıklamalarda bulundu : “Siirtspor son yılların en avantajlı ligini oynuyor. Üst lige çıkmak için bu fırsat kaçmamalı. Siirtspor’un yeri hiçbir zaman bu lig olmamalıydı. Özellikle cefakar taraftarın Siirtspor’un yanında olması gerekir. Siirtspor, Siirt halkının tek  tesellisi, tek yaşantısı, sosyal güvencesi ve tek eğlencesidir. Başarılar diliyorum.”

ALPAY: “SİİRT’TEN TARAFTARIN GELMESİ GEREKMİYOR!”

Bu arada hafta içinde Siirt’ten bazı taraftarın Kulüp yönetimiyle yaptıkları telefon görüşmelerinde, Alpay’ın “Siirt’ten taraftarın gelmesine gerek yok.” dediği öğrenildi. Alpay’ın böyle bir şey neden söylediğiyle ilgili bir açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu iken, Alpay’ın bu sözü Siirt’teki taraftarın morallerini bozduğu öğrenildi.

 

Bu haber toplam 3513 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!