1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftar başkanı: Desteğimiz sürecek
Taraftar başkanı: Desteğimiz sürecek

Taraftar başkanı: Desteğimiz sürecek

Siirtspor Taraftarlar Derneği Başkanı Çetin Akınay, kamptan dönen Siirtspor’a taraftarın ikinci yarıda da destek olacağını belirtti.

A+A-

Siirtliler.Net’e taraftarın penceresinden değerlendirmelerde bulunan Akınay, aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Siirtspor’un on ikinci adamı olan taraftar olarak takımımızın hep destekçisi olduk. Kötü gününde de iyi gününde de üzerimize düşeni yaptık. İlk yarıyı iyisiyle kötüsüyle kapadık. Şimdi önümüzde ikinci yarı var. İkinci yarıyı da coşkuyla, taraftarımızın enerjisiyle dolu dolu geçirip Fairplay çerçevesinde takımımız desteklenecektir. Zaman  zaman yaşanan ufak-tefek olumsuzluklar ya da fevri hareketler dışında Siirtspor taraftarı efendiliği ve centilmenliği ile her zaman kendini hissettirmiştir. İkinci yarıda takımımıza katılan yeni futbolcu arkadaşlarımız ile beraber takımımızın taraftara daha güzel futbol izleteceğine inanıyorum.

Ara transferlerde her türlü fedakarlığı yapan sayın Fadıl Akgündüz ve Adnan Öktüren’e çalışmalarından dolayı taraftarım adına teşekkür ediyorum. Takımımızın transfer çalışmalarında epey zorluk yaşandığına bizzat şahit oldum. Maalesef konuşmaya geldiğinde herkes Siirtspor’u sahipleniyor ama iş maddiyata geldiğinde sayın Fadıl Akgündüz sanki Siirt’in tek işadamı olarak görülüyor. Siirtspor sadece Fadıl Akgündüz’ün değil, diğer Siirtli işadamlarının, holding sahiplerinin de memleketinin takımıdır. Ama maalesef Fadıl Akgündüz gibi Siirtspor kimsenin aklına gelmiyor.

Siirtspor’un tüm yükünü üstlenen Kulüp Başkanımız Fadıl Akgündüz’e tüm taraftar adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

Bu haber toplam 4188 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!