1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. STSO seçimleriyle ilgili neler yaşanacak?
STSO seçimleriyle ilgili neler yaşanacak?

STSO seçimleriyle ilgili neler yaşanacak?

Nisan ayında yapılacak olan Siirt Ticaret ve Sanayi Odası seçimleriyle ilgili sessizlik sürüyor.

A+A-

Başkanı Güven Kuzu. Vekili Nedim Kuzu. Özgür Çalapkulu ise AK Parti Siirt İl Başkanlığı görevine getirildikten sonra STSO’daki görevine ara verdi.

STSO’nun seçimleri Türkiye genelindeki TSO’larda olduğu gibi 2017’nin Ekim/Kasım ayında yapılacaktı fakat alınan genel kararla seçimler ertelendi. Siirt Ticaret ve Sanayi Odası’nın da ertelenen seçimleri önümüzdeki Nisan ayında yapılacak. Seçimlerle ilgili ciddi bir sessizlik olduğu görülüyor.

 

AK PARTİ’DEKİ İL BAŞKANI İLE MERKEZ İLÇE BAŞKANI MESELESİ

STSO seçimleri ertelenmesiyle birlikte önemli bir gelişme oldu. Olgaç’lardan Rahmi Olgaç’ın STSO’nun başkanlığına adaylık yönünde irade gösterdiği biliniyordu. Ancak Özgür Çalapkulu’nun AK Parti İl Başkanı iken AK Parti’nin Merkez İlçe Başkanlığına Avukat Ekrem Olgaç’ın getirilmesi STSO seçimlerine nasıl yansıyacağı sorusunu gündeme getirdi.

 

ADAYLAR NE YAPACAK? YA DA ADAY VAR MI?

Daha önceki seçimlerde STSO Başkanlığına aday olarak irade gösteren isimler arasında Rahmi Olgaç, Yusuf Tomris, Barış Erden, Abdulkadir Demirhan gibi isimlerin Nisan ayındaki STSO seçimleriyle ilgili bir irade gösterip göstermeyecekleri bilinmiyor.

Bu haber toplam 3559 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
4 Yorum