1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sokak Basketbolu Şampiyonları Belirlendi
Sokak Basketbolu Şampiyonları Belirlendi

Sokak Basketbolu Şampiyonları Belirlendi

Siirt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen “Sokak Basketbolu” turnuvası oynanan final karşılaşmaları ile sona erdi.

A+A-

15 Temmuz Demokrasi meydanında kurulan minyatür basketbol sahasında düzenlenen Sokak Basketbolu turnuvasına vatandaşlar yoğun ilgi göstererek takımları desteklediler.
15 Temmuz Demokrasi meydanında yapılan final karşılaşmalarını izlemek üzere Siirt Belediye Başkan V. Ceyhun Dilşad Taşkın, İl Emniyet Müdür V. Saruhan Kızılay, Başkan Yardımcısı Ali Aytek, ve çok sayıda basketbol sever yerini aldı. 

Siirt Belediyesi tarafından düzenlenen Sokak basketbol heyecanı sona erdi. İlk kez düzenlenmesine rağmen 39 takımın ve 156 sporcunun katılımı ile gerçekleşen basketbol müsabakalarında oynanan final maçları sonunda büyüklerde Eski Toprak 1’inci, Akyo 2’inci ve Geldikleri Gibi Giderler 3’üncü oldu. Gençlerde ise Crassower 1’inci Crazy Şeytanlar 2’inci ve Crazy Men ise 3’üncü oldu.

İlk iki gününde klasman maçları oynanan turnuvanın son gecesinde final karşılaşmaları oynandı. Oldukça kalabalık bir izleyici topluluğu önünde oynanan final karşılaşmalarının ardından dereceye girenlere ödülleri Siirt Belediye Başkan V. Ceyhun Dilşad Taşkın, İl Emniyet Müdür V. Saruhan Kızılay, Başkan Yardımcısı Ali Aytek tarafından verildi.

Bu haber toplam 1403 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!