1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sizler Siirtliler.Net’i Tanıyor musunuz?
Sizler Siirtliler.Net’i Tanıyor musunuz?

Sizler Siirtliler.Net’i Tanıyor musunuz?

Bir haberimiz hakkında yapılan yorumlar üzerine 4 yıldır takipçimiz olan bir okuyucumuzun “YETER ARTIK” nidasına benzeyen yorumunu siz değerli okurlarımızla paylaşmak istedik.

A+A-

Sizler Siirtliler.Net’i Tanıyor musunuz?

Bir haberimiz hakkında yapılan yorumlar üzerine 4 yıldır takipçimiz olan bir okuyucumuzun “YETER ARTIK” nidasına benzeyen yorumunu siz değerli okurlarımızla paylaşmak istedik.

 

Siirtliler.Net Okuyucu Yorumu

Emre Kaymaz

   78.161.8....   08.06.2011  [ ID=42545 ]

Nedir bu siirtliler Netten alıp Veremediğiniz.

Yaw şu siirtliler.neti tarafmış gibi gösterip yorum yazan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum.

sizler siirtliler neti tanıyor musunuz?

Siirtliler.net'in ekibini tanıyor musunuz?

Siirtliler net'in misyonunu biliyor musunuz?

Şu ana kadar yaptığı haberler ile şehrimize neler kazandırdığını biliyormusunuz?

Şu an o ekip Siirt insanlarına daha fazla nasıl faydalı olabiliriz düşüncesi ile onlar gibi düşünen yada onlar gibi siirt hassasiyetini taşıyan insanların Siirtliler. net Derneği aracılığı ile bir araya gelen insanların bu memlekete neler katabileceği düşüncesinden yola çıkarak neler yaptığını biliyor musunuz?

sanırım bilmiyorsunuz evet bilmiyorsunuz bilmiyorsunuz çünkü bu ekibi tanımadığınız yaptığınız yorumlardan belli. ben 4 yıldır aralıksız günde bir kaç defa bu siteye giren siirtliler.net müptelasıyım sanırım ben bunları tanıyorum ve yaptıklarınında da hiç şüphem olmadan Siirt için yaptıklarına eminim.

Bdplisi çıkıp taraf diyor.

CHPlisi çıkıp sistemin medyası diyor.

AKPlisi çıkıp menfaatçi diyor.

o zaman şu soruyu soruyorum size allah aşkına bunlar kimin tarafında ?

ne akplisi ne bdplisi nede chplisi yaptıkları haberlerden ve icraatlardan memnun. Allah aşkına bu arkadaşlar kimi neden memnun etmek zorunda

yaptıkları sadece Siirtlilere doğru haber sunmak ve yanlış olan şeyleri de kamuoyuna sunup yanlışlardan arındırmak. Sizce Siirtliler.net kimin tarafında. Herkes bir telden tutturmuş yok şunun tarafı yok bunun tarafı karar verin artık bunlar kimin tarafı sistemin partilerinin tarafımı yoksa tüm Siirtlilerin tarafımı.

yazık ediyorsunuz ayıp ediyorsunuz bu ekibin üstüne çok gidiyorsunuz. Yapmayın kıymetini bilin bilin ki Siirt medyası da aklını başına alıp onun bunun kuyruğunda dolaşıp sırf ona güzel görünmek için dört sayfalık gazetelerinde doğru ve Siirt’in yararına olabilecek haberler yayınlasın.

sahip çıkın ki bu memleket üzerinden rant sağlayanların ayaklarına ip dolasın.

seçimden seçime memleketini hatırlayan para baronlarının ellerini bu güzelim insanlarımızın enselerinden çekebilsin.

siz siz olun tanımadığınız bilmediğiniz kişilere tarafmış, güdümlü medyaymış yaftaları yapıştırmayın.

Siirtliler.net ekibi ben size inanıyorum ve bu memlekette doğru haber yazan tek adres olduğunuzu biliyorum umarım ilerde size çamur atanlar bunların farkına vardığında sizden özür dilemeyi de bilirler. Allah yolunuzu açık etsin

Bu haber toplam 2420 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!