1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Şirvan’da Necat Cellek’ten partisinin çalışmalarına destek
Şirvan’da Necat Cellek’ten partisinin çalışmalarına destek

Şirvan’da Necat Cellek’ten partisinin çalışmalarına destek

AK Parti’li Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için partisinin seçim çalışmalarını ilçe merkezi ve köylerinde sürdürüyor.

A+A-

Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek, ilçeye bağlı köylerde bazen partisinin milletvekili adaylarıyla bazen de ilçe teşkilatı ve meclis üyeleriyle birlikte partisinin seçim çalışmalarını desteklemek amacıyla ziyaretlerini sürdürüyor.

Önceki gün Ormanlı, Gözlüce, Çeltikyolu, Suludere ve Suluyazı köylerine giderek muhtarlar ve köy ahalisiyle bir araya gelen Belediye Başkanı Necat Cellek, partisinin Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan ve partisinin Siirt milletvekili adayları için destek vermelerini istedi.

İNSANIMIZ ARTIK HUZUR VE İSTİKRAR İSTİYOR

Başkan Cellek ziyaretler sırasında “hemşerilerimizin vereceği destekle ülke olarak daha da güçleneceğiz. Artık kimse şiddet yoluyla, terör yoluyla halkımıza korku salarak zulüm edemeyecek. Artık herkes istikrar ve huzurun devam etmesini istiyor. İnsanlarımız hizmetlerin devamını istiyor. Yatırım istiyor, istihdam istiyor. Bunu yapacak olan partinin de AK Parti olacağını biliyorlar.” Açıklamalarında bulundu.

Cellek, köy ziyaretlerinin yanısıra Siirt il merkezindeki partisinin seçim lokallerini de ziyaret ederek partililerle günün değerlendirmesini yaparak bilgi alışverişinde bulunuyor.

necat-cellek1.jpgnecat-cellek2.jpg
 

Bu haber toplam 2961 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
2 Yorum