1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. OSMAN ÖREN

  4. Şirvan Pervari arası karayolunda çekim
Şirvan Pervari arası karayolunda çekim

Şirvan Pervari arası karayolunda çekim

Siirt AK Parti Milletvekili Adayı Osman Ören’in milletvekilliği yaptığı 2011-2015 yılları arasında ödeneklerini çıkartıp ilimize kazandırdığı eserlerden biri olan Şirvan – Pervari arası karayolunun görüntüleri.

A+A-

Drone görüntüleriyle karayolunu araç kullanarak görüntüleyen Siirtliler. NET Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Güzel’in anlatımıyla Şirvan – Pervari arası karayolunun biten bölümlerinden görüntüler. Araç kullanarak yol hakkında açıklama yapan Eyüp Güzel şu ifadelere yer verdi:

“Az önce Şirvan’dan geçtim ve şuan Pervari’ye doğru gidiyorum. Siirt AK Parti Milletvekili Adayı Osman Ören’in 2011-2015 yılları arasında milletvekilliği yaptığı dönemde Siirt’e kazandırmış olduğu hükümet yatırımlarının çekimlerini yapmış ve iki bölümünü birkaç gün önce yayınlamıştım. Açıkçası bu kadar olumlu dönüş alacağımı beklemiyordum. Siirt kamuoyunda bu konuda çok ciddi bir bilgi eksikliği olduğunu farkettim. Osman hocaya veya AK Parti’ye muhalif olanların yapılan hizmetleri gölgede bırakmak için ciddi bir algı oluşturdukları aşikar. Siirt’e ne yapmış ki veya Mecliste şimdiye kadar sadece 1 kez konuştu o da sadece yemin törenindeydi şeklinde bilinçli veya bilinçsiz bir kampanya yürütüldü. İşte bu yüzden Osman Ören’in Siirt merkez ve ilçelerinde ödeneklerini çıkarttığı ve şehrimize kazandırmış olduğu o eserleri tek tek görüntüledim.

Bu haberde ise farklı bir üslup kullanmaya niyetlenerek yola çıktım. Özellikle Şirvan – Pervari arasındaki karayolunu araç kullanarak sizlere göstermek istedim. Bitmeyen yollar tabiki var. Ama bitmiş olan yollardan biri olan bu yolu görmeyenlere göstermek istedim. Drone kullanarak yapılan çekimlerde hem yolun hem de çevresindeki doğanın o büyüleyici görüntülerini keyifle izleyebilirsiniz.”
 

Bu haber toplam 4353 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
8 Yorum