1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt'te Yılın Annesi adayları aranıyor
Siirt'te Yılın Annesi adayları aranıyor

Siirt'te Yılın Annesi adayları aranıyor

12 Mayıs Anneler Günü'nde Hz.Veysel Karani türbesi önünde Yılın Annesi ödülü verilecek.

A+A-

12 Mayıs Pazar günü Türkiye genelinde kutlancak olan Anneler Günü, Siirt'te daha yüksek  bir sesle kutlanacak. Anneye sevgi ve saygının anlamı Siirt'te daha bir belirginleşecek.

Siirtliler.Net tarafından son yıllarda dile getirilip hayata geçirilen "Türkiye'de Anneler Günü (Siirt) Hz.Veysel Karani merkezli kutlanılmalı" projesi bu yıl Siirt Valisi Ahmet Aydın tarafından komple ele alındı.

ANNE ADAYLARINIZI BİLDİRİNİZ

Siirt'te "Yılın Annesi" seçilerek 12 Mayıs Anneler Günü'nde Hz.Veysel Karani türbesi önünde ödülü verilecektir. "Yılın Annesi" adaylarını bildirmeniz halinde değerlendirmeye alınacaktır.

Nasıl bildireceksiniz?

www.siirtliler.net@gmail.com  mail adresinden

veya 0532 213 58 04 veya 0542 770 52 99 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

GROSSMALL'DAN SÜRPRİZ HEDİYELER

Öte yandan Grossmall AVM tarafından hem yılın annesine hem de yılın annesi adaylarını bildirecek vatandaşlara sürpriz hediyeler verileceği bildirildi. Hediyelerin detayları yarın Siirtliler.net'te açıklanacak.

 

İSTANBUL'DAN 46 BAYAN GELİYOR

Anneler Günü'ne katılmak üzere İSİDER (İstanbul Siirtliler Derneği) tarafından 46 Bayan Siirt'e geliyor. İSİDER Kadınlar Komisyonu Başkanı Selma Altınok tarafından organize edilen etkinliğe Siirt Valisi Ahmet Aydın 1 otobüs tahsis ederek katkı sundu. 

VADULLAH TAŞ'TAN AFİŞ SERGİSİ

Öte yandan İSİDER Kültür Komisyonu Başkanı Vadullah Taş, Anneler Günü'nün anlam ve önemine farklı bir yönde dikkat çekmek için çalışmalarını sürdürüyor. Kültür adamı Vadullah Taş, Türk sinema tarihinde "anne" temalı çıkmış filmlerin afişlerinden oluşan bir resim sergisi yapmayı planlıyor.

Bu haber toplam 2574 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!