1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt’te Ramazan etkinliği dolu dolu geçiyor
Siirt’te Ramazan etkinliği dolu dolu geçiyor

Siirt’te Ramazan etkinliği dolu dolu geçiyor

Dünyaca ünlü Güney Afrikalı Hafız Abdurrahman Sadien, Hafız Selman Okumuş ve Grup Tillo Siirt Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Ramazan Etkinliklerine’ katıldı.

A+A-

Siirt Belediyesi etkinlik kapsamında vatandaşlara 15 Temmuz Demokrasi Meydanında verdiği İftar yemeği sonrası ilk Hafız Selman Okumuş sahneye çıkıp Kuran-ı Kerim okudu. Daha sonra Sadien sahneye çıkarak Siirtlilere Kuran-ı Kerim ziyafeti sundu.

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma ve çok sayıda vatandaş katıldı. Siirt Belediyesi, on bir ayın sultanı Ramazan’ın bereketini ve manevi iklimini özel programlarla 15 Temmuz Demokrasi Meydanında yaşatıyor. Düzenlenen etkinliklerde Siirtliler,  birbirinden değerli isimlerle bir araya geliyor. 

Siirt'te Ramazan’ın coşkusunun doyasıya yaşandığı 15 Temmuz Demokrasi Meydanında her akşam 7’den 70’e tüm Siirtlileri ağırlıyor. 

Önceki gün ise Grup Tillo'nun sahne aldığı ve izleyicilere unutulmayacak bir gece yaşattılar.

Program sonunda Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Güney Afrikalı Hafız Abdurrahman Sadien, Hafız Selman Okumuş ve Grup Tillo'ya katılımlarından dolayı Siirt'e has Tiftikten yapılan Seccade hediye edildi.
iftar.jpg

Bu haber toplam 2195 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!