1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Siirt’te EVET oranı %80
Siirt’te EVET oranı %80

Siirt’te EVET oranı %80

Ak Parti Siirt İl Başkanı Bayram Kızılay, 12 Eylül’de daha iyi bir gelecek kaygısı taşıyan her vatandaş sandığa gidip oyunu EVET yönünde kullanacaktır.

A+A-

12 Eylül’de Anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında Siirt’ten EVET oylarının %80’in altında olmadığını belirten Kızılay, Siirtliler.Net’e yaptığı açıklamalarda aşağıdaki bilgileri verdi:

SİİRT’TE EVET ORANI % 80

“11 Eylül’e kadar programlarımızı yaptık. İlimiz merkezi olduğu kadar ilçelerimiz ve ilçelerimize bağlı belde ve köyleri de ziyaret edip bu referandumun ne demek olduğunu hemşehrilerimize, vatandaşlarımıza anlatacağız. Cumartesi günü Eruh ilçemizi ve 8-10 köyünü dolaştık. Pazartesi günü Pervari ilçemizi ve köylerini dolaştık. İlçe ve köy ziyaretlerimiz aralıksız devam edecek. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızla bir araya gelip Anayasa değişikliğinin ne manaya geldiğini anlatıyoruz ve kendilerine broşürlerimizi de veriyoruz. Biz vatandaşlarımızı bu konuda bilinçlendiriyoruz. Takdiri de kendilerine bırakıyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalardan edindiğimiz izlenime göre Siirt’ten EVET yönünde oyların %80’in altında olmayacağını söyleyebiliriz.”

Bu haber toplam 3022 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!