1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt’te darbe karşıtı dev miting
Siirt’te darbe karşıtı dev miting

Siirt’te darbe karşıtı dev miting

Darbe karşıtı miting için dün Siirt’te toplanan Kürt, Arap ve Türk onbinlerce vatandaş cadde ve sokakları ay yıldızlı kırmızı beyaz renklerle donattılar. Vatan ve bayrak düşmanı hainler görüntülerden ciddi şekilde rahatsız oldu.

A+A-

FETÖ’cülerin başarısızlıkla sonuçlanan askeri darbe girişiminin ardından Türkiye’nin dört bir tarafında haftalardır tutulan meydan nöbetleri dev mitingle taçlandırıldı. İstanbul Yenikapı mitingi ile 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen miting, yaşadıkları vatanın düşmanı kesilen terör örgütleri Pkk ve Fetö gibi hainleri ciddi şekilde rahatsız etti.

Siirt’te Güres Caddesi Sancaklar okulu önünde bir araya gelen vatandaşlar ellerinde bayraklarla yürüyüşe geçtiler. Sayıları onbinleri bulan vatandaşlar 240 metre uzunluğundaki bayrağı taşıyarak Valilik önünde buluştular.

AK PARTİ, CHP, MHP, HÜDAPAR İL BAŞKANLARI KATILDILAR

Valilik önünde düzenlenen mitinge Siirt Valisi, Vali Yardımcıları, Siirt AK Parti Milletvekili, Cumhuriyet Başsavcısı, İl Emniyet Müdürü ile AK PARTİ, CHP, MHP, HÜDAPAR il başkanlarının yanısıra kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarlar katıldılar.

miting1-002.jpgmiting2-002.jpgmiting3-002.jpgmiting4-001.jpg

miting5-001.jpg

miting6-001.jpg

Bu haber toplam 4254 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!