1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Siirt’te 3 İlçe belediyesine makine desteği
Siirt’te 3 İlçe belediyesine makine desteği

Siirt’te 3 İlçe belediyesine makine desteği

Siirt AK Parti Milletvekili Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Başkanı Afif Demirkıran'ın girişimleri ile Siirt'te üç İlçe belediyesine makine desteğı sağlandı

A+A-

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Demirkıran, Türkiye Belediyeler Birliği ile yaptıkları görüşmeler neticesinde Kurtalan, Pervari ve Şirvan ilçelerine makine desteği almayı başardıklarını ifade etti.

Demirkıran, "Belediyelerimizin halkımıza daha iyi hizmetlerde bulunabilmeleri adına tüm Belediye Başkanlarımızla Ankara'da  Bakanlıklar arasında mekik dokuyor, kurum kurum gezip, belediyelerimizin hazırladığı projeleri kabul ettirmeye, projeler için kaynak oluşturmaya çalışıyoruz. 

Bu çerçevede ilgili belediyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye Belediyeler Birliği nezdinde bulunduğumuz girişimlerden olumlu sonuç alarak; Kurtalan ve Şirvan Belediyelerimize  birer İtfaiye aracı, Pervari Belediyemize de bir tane yüklenici kepçe almayı başardık. Güzel hizmetlere vesile olacağına inandığımız bu üç aracımızın halkımıza hayırlı olmasını diliyor, vesile  olan herkese teşekkür ediyorum”

Bu haber toplam 2883 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!