1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor’dan Diyarbakırspor’a 4 futbolcu
Siirtspor’dan Diyarbakırspor’a 4 futbolcu

Siirtspor’dan Diyarbakırspor’a 4 futbolcu

Adnan Öktüren’in Siirtspor’un başına geçeceği ve tüm yetkileri eline alacağı iddiaları her geçen gün ağırlık kazanıyor.

A+A-

Son olarak geçtiğimiz sezon Siirt spor forması giyen, Çağdaş Topal, Onur Ayın,  Zafer Doğan ve Volkan Bekçi’nin önümüzdeki sezon Diyarbakırspor forması  giyeceği iddia edildi.

Dört futbolcunun transferini gerçekleştirmek için bizzat Adnan Öktüren’in devrede olduğu ve ismi geçen bazı futbolcularla telefon görüşmesi yaptığı edindiğimiz bilgiler arasında. Futbolcuların yapılan teklifi kabul etmesi halinde gelecek sezon Diyarbakır spor forması giyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Öte yandan Adnan Öktüren ile önceki günlered Genel Yayın Yönetmenimiz Eyüp Güzel’in  yaptığı röportajda Siirt sporlu yöneticilerin “Bize yardımcı ol”  teklifinde bulunduklarını kaydetmişti. Gelişen olaylar üzerine Siirtspor ve Diyarbakır spor’da rollerin değişeceği Adnan Öktüren’in Siirtspor’a Kulüp başkanı ve tam yetkili olarak getirileceği Fadıl Akgündüz’ün Başbakan’a daha şirin ve daha yakın görünmek için Diyarbakır’a talip olacağı kulislerde kulaktan kulağa dolaşan söylentilerin başında geliyor.

Geçtiğimiz aylarda Başbakan’ın Diyarbakır’da katıldığı gecede Fadıl Akgündüz’ün Diyarbakır’a 500 bin tl yardımda bulunduğu hafızalardaki tazeliğini koruyor. Ortaya atılan iddiaları son zamanlarda Fadıl Akgündüz ve Adnan Öktüren yakınlaşması güçlendiriyor. Öktüren, Siirt spor’un birçok deplasman maçına gitmiş son olarakta İstanbul Bayrampaşa’da yapılan Caprice Otel temel atma törenine katılmıştı. Bazı çevreler, Fadıl Akgündüz ve Adnan Öktüren arasında ticari nikâh’ın kıyıldığı belirtiliyor.

Bu haber toplam 4418 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!