1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor'da sözleşme yapılan oyuncular belli oldu
Siirtspor'da sözleşme yapılan oyuncular belli oldu

Siirtspor'da sözleşme yapılan oyuncular belli oldu

Siirtspor yönetimi tarafından yapılan yazılı açıklamada transferler ve sözleşme yapılan isimler belli oldu.

A+A-

Kulübümüz 2011-2012 futbol sezonu çalışmalarına 20 Haziran 2011 tarihinde Kartepe’de ilk etap kamp çalışmalarına başlamış bulunmaktadır.

Kulüp Başkanımız Sayın M. Fadıl AKGÜNDÜZ’ün önderliğinde yeni sezonda şampiyonluğa oynayan genç ve dinamik bir takım oluşturulmuştur.  Bu güne kadar olduğu gibi Siirtspor’un maddi ve manevi tüm ihtiyaçları ile yakından ilgilenen Sayın M. Fadıl AKGÜNDÜZ, gerek kulübümüz gerekse şehrimizin ekonomik ve sosyal gelişimine büyük katkılar sunmaktadır. Bu yönüyle Kulübümüz, Sayın M. Fadıl AKGÜNDÜZ başkanlığında sadece bir futbol kulübü olmanın yanında ait olduğu şehrin ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarına yönelik sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçirme misyonunu üstlenmiştir.  

Kulübümüzün 2011-2012 futbol sezonu idari ve teknik yapılanması tamamlanmış olup sezon sonucunda Siirtspor’un Spor Toto 2. Lige çıkması için gerekli tüm çalışmalar devam etmektedir.

Kulübümüz öncelikle Futbol takımımızın teknik ekibi ile sözleşme yenilemiştir. 2011-2012 sezonunda Teknik Direktörlük görevine Sayın Ramazan SİLİN, Yardımcı Antrenörlük görevine Sayın Yener AKBAŞ, ve Kaleci Antrenörlüğü görevine Sayın Ahmet AYGÜN getirilmiştir.

Kulübümüz öncelikle sözleşmesi devam eden oyuncular ile görüşmeler yapmış ve bunlardan Onur AYIN, Göktuğ UZUNOĞLU, Doğukan UZUNOĞLU ve Nedim GÜL ile sözleşme yenilemiştir.

Önceki sezon kulübümüzde oynayan ancak sözleşmeleri biten Murat GELGEN, M. Ekrem KURT, Resul TİMURLENK ve Samet TAŞ ile yeniden sözleşme yapılmıştır.

İç Transfer görüşmeleri tamamlandıktan sonra kulübümüz Scouting Ekibi ve Transfer Komitesi’nin karar kıldığı oyuncular ile sözleşme akdedilmiştir. Bu oyuncular;

1-     Berkay ONARICI              Eskişehir Spor Kulübü   

2-     Emir BAĞCI                      Keçiören Sportif A.Ş.

3-      Rıdvan SÖNMEZ              Gümüşhane Spor Kulübü

4-      Caner ÇOLAK                   Samsunspor Kulübü

5-      Devran ATMACA             72 Batmanspor Kulübü

6-      Ali ÜÇKULAK                    Kayseri Erciyes Spor Kulübü

7-      Ahmet TAŞ                       Darıca Gençlerbirliği

8-      Mehmet ÖZDIRAZ           Bursaspor Kulübü

9-      Gökhan GÜNAYDIN         Beylerbeyi Spor Kulübü

10-    Oğuz CEYLAN                   Beşiktaş A.Ş.

11-    Emre YAKUT                     72 Batman Spor

12-    Göksel SÖYLER                 72 Batman Spor

 

İkinci kamp çalışması 06-16 Ağustos 2011 tarihleri arasında Bolu Abant ta gerçekleştirilecek olup teknik ekip raporu doğrultusunda izlemeye aldığımız ve halen görüşmeleri devam eden oyuncuların transfer çalışmaları da devam etmektedir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Bu haber toplam 3975 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!