1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor’da musluklar kısıldı
Siirtspor’da musluklar kısıldı

Siirtspor’da musluklar kısıldı

Kulübün başına geçmesi beklenen Tanju Çolak, disipline özen göstereceğinin ilk sinyallerini vermeye başladı.

A+A-

Siirtspor başkanlığına henüz resmen geçmemiş olmasına rağmen kulüp içerisinde bir takım tedbir ve iyileştirme çalışmalarını yürüten Tanju Çolak, disipline özen göstereceğinin ilk işaretlerini vermeye başladı.

‘Yasak aşk’tan ‘Kaçak Mercedes’ davasına kadar, saha dışında çokça manşetlerden inmeyen ve önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek kongreyle Siirtspor’un başına geçecek olan Türk sporunun gol kralı Tanju Çolak, bugün Radikal’deydi. Çolak, Radikal Gazetesi’nin bugünkü (6 Kasım, Pazar) sayısında özel yaşamıyla ilgili açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalardan bazı notlar

‘Korku imparatorluğu’
Bizimle oynadılar. O yüzden cezaevine düştüm ama
Aziz Yıldırım ile oynayamazlar, zannetmiyorum. Korku imparatorluğu kurulmuştu. Aziz Yıldırım’ın yapamayacağı iş var mıydı 4 ay önce. Üç dakikada Başbakan’a, 4 dakikada Cumhurbaşkanı’na ulaşıyordu.

Tayfur’a ağladım
Tayfur, FB’de oda arkadaşımdı.
Almanya’dan yeni gelmişti, kol kanat germiştim. Metris’te ziyaret ettim. Tayfur çok çökmüş, gülmeyi unutmuş. Maçları izliyordur ama taktik gönderdiğini sanmıyorum. Bir travma geçiriyor. Ona “Üzülme geçer” dedim, “Ama delip geçiyor” dedi. Tutamadım kendimi, ağladım.

Çakıcı, Peker dostum
Futbolcuyken Alaattin Çakıcı, Kürşat Yılmaz, Sedat Şahin ve Sedat Peker ile arkadaşlığım oldu ama benden bir şey istemediler. Cezaevinde şişlenmekten sendikacı Münir Ceylan kurtardı. Voleybolda yendiğimiz takımda Orhan Pala diye biri kafaya takmış şişleyelecek. Münir Ağabey barıştırdı.

Bu haber toplam 4013 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!