1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor’da işler karıştı. Sahayı Jandarma bastı!
Siirtspor’da işler karıştı. Sahayı Jandarma bastı!

Siirtspor’da işler karıştı. Sahayı Jandarma bastı!

Taraftarın gönlünü kazanmış olan Teknik Direktör Emrah Bayraktar’ın, hiçbir gerekçe gösterilmeden apar topar işine son verilmesi ve sözleşmesinin tek taraflı feshedilmesi Siirtspor’da işleri karıştırdı.

A+A-

Kulüp yönetiminden alacağı bulunan Teknik Direktör Emrah Bayraktar, hiçbir gerekçe gösterilmeden apar  topar sözleşmesinin tek taraflı feshedilmesi ve alacaklarının da bugüne kadar ödenmemesinden dolayı Federasyon’a başvurdu. Hem “ayrılacaksın” diyen, hem alacaklı olduğu “parayı ödemeyen” hem de “sözleşmesini feshetmeyen” kulüp yönetiminin işi yokuşa sürmesi bugün antrenman sahasına da yansıdı.

SAHADA TARTIŞMA YAŞANINCA JANDARMA GELDİ

Federasyona alacaklarının tahsili için başvuran Emrah Bayraktar’ı ise sürpriz bir yazışma bekliyordu. Kulüp yönetimi tarafından federasyona “Emrah Bayraktar bizim hala teknik direktörümüzdür fakat antremanlara çıkmıyor” şeklinde bilgi verilmesi Emrah Bayraktar’ı Sarıyer’deki antreman sahasına yöneltmiştir.

Yanına aldığı 2 avukat ve 1 noter ile birlikte antreman sahasına giden Emrah Bayraktar’ı karşısında gören mevcut teknik direktör Ali Beykoz, sahadan apar topar çıkarak sivil kıyafetlerini giydiği ve “benim burada zaten hiçbir işim yok, geçerken antremanı izlemek için buradayım” dediği ve notere bu şekilde beyan vermeye çalıştığı öğrenildi. Fadıl Akgündüz’ün avukatı Veysi Yaşar ile Emrah Bayraktar arasında sözlü bir tartışmanın yaşanması üzerine sahaya jandarma çağrıldı.

NOTER RAPOR TUTTU

Jandarmanın tesislere gelmesiyle birlikte Emrah Bayraktar ile birlikte gelen avukatların ve noterin “Sözleşmesi devam ettiği halde Teknik Direktör Emrah Bayraktar’ın fiili ve sözlü olarak antremanlara girmesi engellendiği” şeklinde rapor tutulduğu öğrenildi.

Yaşanan tüm bu gelişmelerle ilgili Teknik Direktör Emrah Bayraktar’ı aradık. Takımın hala sözleşmeli hocası olan Emrah Bayraktar, Siirtliler.Net’e şu açıklamalarda bulundu :

“Bugüne kadar bir teknik direktörde olması gereken ve hele hele emrah bayraktarSiirt gibi bir ilimizi temsil eden teknik direktörde bulunması gereken kişiliği ve duruşu yansıtmaya çalıştım. Bu yüzden de yönetimle zaman zaman ters düştük. Siirt ilini temsil etmenin bir sorumluluğu olmalıdır. Teknik direktörler bu sorumluluğu, kişiliği ve duruşu muhafaza etmelidirler..”

Gelişmeleri Siirtliler.Net’ten takip etmeye devam edin…

Bu haber toplam 4639 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!