1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor'a Sıradan Değil İyi Futbolcu Aldık
Siirtspor'a Sıradan Değil İyi Futbolcu Aldık

Siirtspor'a Sıradan Değil İyi Futbolcu Aldık

Siirt Spor 2011 – 2012 hazırlık sezonunu yaptığı hazırlık kamplarını bitirerek Siirt’te geldi. 28 Ağustosta ilk maçını kendi evinde Yozgat Spor ile karşılaşacak olan Siirt Spor çalışmalara ara vermeden devam etti.

A+A-

Siirtliler.Net olarak Kamp dönemini ve yapılan transferleri Siirt Spor Teknik Direktörü Ramazan Silin ile değerlendirdik. Ramazan Silin guruplarının güçlü takımlardan oluştuğunu ve kendilerinin de çok kaliteli ve güçlü bir takım kurduklarını dile getirdi.

 

Sohbetimizi soru cevap niteliğinde yaptığımız Siirt Spor teknik Direktörü Ramazan Silin güzel mesajlar verdi.

 

 

Siirtliler.Net: Kamp Döneminiz nasıl geçti?

 

Silin: Birinci kamp döneminde Kartepe de dayanıklılık ve kuvvet üzerine çalıştık ondan sonra petro klübte bir on günlük çalışmalarımızda takım kombinasyonu üzerine çalıştık çok olumlu ve istediğimiz bir kamp dönemi geçirdik.

Şu anda takımımız yüzde yetmiş oranında hazır bir takım burada da günde iki antrenman üzerinden alan eksikliğimizi giderip lige güzel ve kuvvetli girmek istiyoruz.

 

Siirtliler.Net: Yapılan transferleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

 

Silin: Biz transfer olsun diye transfer yapmadık. İhtiyacımız doğrultusunda eksiklik yaşadığımız mevkilere transferlerimizi gerçekleştirdi. Yapılan transferleri de biz ve yönetim ile çok araştırarak ve sık dokuyarak yaptık bize sıradan futbolcu değil takıma katkı sağlayabilecek iyi ve bize ayak uydurabilecek transferler gerçekleştirdik ve yapılan tüm transferlerde yerinde oldu. Bu konuda gerek Fadıl Bey Gerekse Adnan Bey çok uğraştılar ve bizlere bu futbolcu arkadaşlarımızı kazandırdılar.

 

Siirtliler.Net: Transferler devam edecek mi?

 

Silin: Şu anda bir santrafor ve stoper arayışı içindeyiz özellikle bir santrafor almamız için yoğun bir çaba harcıyoruz. Bu iki transfer için şu anda çalışmalarımız devam ediyor önümüzde ki günlerde bu transferleri gerçekleştireceğiz.

 

Siirtliler.Net: Grubumuz hakkında yorumlarınız nelerdir?

 

Silin: Diğer guruplarda birincilik için oynayacak takımlara baktığınız da üç veya dört takım görebiliyorsunuz. Oysa bizim gurupta sekiz tane kafadan sayabiliyorsunuz hatta ona kadar çıkabiliyorsunuz. Zaten iyi takımsan hedeflerin yüksekse bu takımların içinden sıyrılman gerekiyor. Hedefimiz bu sene ligden çıkmak birinci olarak çıkmak ya da play off ‘tan çıkmak ama bir şekilde çıkmak. Ben her zaman şunu derim şampiyonluklar sadece sonbaharda olmuyor ilkbaharda belli oluyor ilk yarıyı birinci olarak bitirebilirsin ama önemli olan ilkbaharda birinci olmaktır.

 

Siirtliler.Net: Son olarak taraftara neler söylemek istersiniz?

 

Silin: Taraftarımız bizim on ikici adamımız eğer hedefimiz büyükse ve şampiyonluksa hedeflerde bir maç kaybederek küme düşülmüyor, ya da bir maç kazanaraktan şampiyon olunmuyor. Bu konuda sabırlı ve yürekli olmaları gerekiyor yürekli derken takımlarına inanmaları gerekiyor şayet takımımıza iyi bir destek verirlerse futbolcularımız da Yozgat Spor maçı ile birlikte taraftarımıza ikinci bir bayram yaşatmak isterler.

Bu haber toplam 2578 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!