1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor yönetiminden özür ziyareti
Siirtspor yönetiminden özür ziyareti

Siirtspor yönetiminden özür ziyareti

Siirtspor kulüp Başkanı Tanju Çolak ile kulübüm hocası Yücel Çolak’ın Siirtliler.Net’e yönelik tacizlerine Kulüp Yönetimi “dur” dedi.

A+A-

 

Daha önce Kulüp Başkanı Tanju Çolak’ın Siirtliler.Net muhabiri Suat Bilim’e yönelik sözlü tahriklerine dün gece Siirt’te bir yenisi daha eklendi. Tanju Çolak’ın “hoca” olarak kulübe getirdiği Yücel Çolak dün gece Siirtliler.Net muhabiri Suat Bilim’e cadde ortasında sözlü sataşmaları ve tahrik girişimleri neticesinde arbede yaşanmıştı. Vatandaşlar tarafından bu durum “Siirtliler arasına nifak sokma girişimi” olarak değerlendirildi.
 
KULÜP YÖNETİMİ SİİRTLİLER.NET’İ ZİYARET ETTİ
 
Aralarında Kemal Varır, Aydın Sezer, Nedim Tekin, Ayhan Karanfil’in bulunduğu Siirtspor kulübü yöneticileri Siirtliler.Net’i ziyaret ettiler. Kulüp yöneticilerinden Kenan Çavuşoğlu ile Yusuf Evin’in özel durumları nedeniyle ziyarete katılamadıkları ancak ziyareti gerçekleştiren yöneticilere sözlü vekalet verdikleri öğrenildi.
 
Yapılan ziyarette Kulüp Yöneticileri şu ifadelere yer verdiler:
 
“Kimse Siirtliler arasına nifak sokmasın. Hiç kimse Siirtspor'dan üstün değildir!”
 
Bizler Siirtliler.Net’i seviyoruz. Her zaman da Siirtliler.Net’in yanındayız. Dün gece yaşanan hadiseden dolayı hem üzgünüz hem de kulüp yöneticileri olarak özür diliyoruz. Basına ne sözlü ne de fiili olarak hiçbir müdahaleyi ve taciz girişimlerini kabul etmiyoruz. Kimse Siirtliler arasına fitne sokmaya, Siirtlileri bölüp bölüştürmeye kalkışmasın. Dün gece yaşanan hadise fevri bir harekettir. Kimse Siirtspor’dan daha üstün değildir.
 
spor2.jpg
 
spor3.jpg
 
spor4.jpg
Bu haber toplam 8255 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!