1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor Yönetiminden bir istifa daha
Siirtspor Yönetiminden bir istifa daha

Siirtspor Yönetiminden bir istifa daha

Siirtspor yönetimi bu sezon istifaların yaşandığı en yoğun dönemi yaşıyor.

A+A-

Bir istifa haberi bu sefer kulübün Denetleme Kurulundan geldi. Kulüp yöneticisi olan Denetleme Kurulu Üyesi Cengizhan Başaran, istifasını açıkladı. İstifa kararıyla ilgili sorularımızı yanıtlayan Başaran, şu ifadelere yer verdi:

YÖNETİM ŞEFFAF DEĞİL

“Uzun bir süredir istifa etmeyi düşünüyordum. Fakat hep bekledim inşallah iyi olur, düzelir her şey diye. Fakat değişen hiçbirşey olmadı. Şeffaf bir yönetim yok. Yönetici olduğum halde hiçbirşeyden haberim yok. Alınan hiçbir karardan haberdar değilim. Bilgi istediğimizde bilgi verilmiyor. Şeffaf olmayan bir yerde bulunmak istemiyorum. Takımımızın başarılı olmasını ve bir üst lige çıkmasını çok istiyorum. Yönetim şeffaflaştığı takdirde bana yine bir görev verilirse yapmaktan onur duyarım.” dedi.

Başaran noter huzurunda verdiği İstifa dilekçesinde ise şu satırlara yer verdi:

“2009-2010 sezonu Siirtspor Kulubünde Denetleme Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktayım. Fakat sezon boyunca hiçbir toplantıya davet edilmediğim gibi bilgi edinmekte sıkıntı çekmekteyim. Kulübe ait hiçbir resmi evrak niteliğindeki belgelerde imzamın bulunmadığını, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğun tarafıma yüklendirilmemesini beyan eder gördüğüm lüzum üzerine denetleme kurulu üyeliğinden istifa ediyorum.”

Bilgi istemiş fakat hep gizlenmiş

Denetleme üyesi Cengizhan Başaran’ın Nisan ayı ortalarında kulüpten yazılı olarak aylık faaliyet ve gelir-gider durumunu istemiş olmasına rağmen hiçbir bilginin kendisine verilmeyip gizlenildiği öğrenildi.

Bu haber toplam 2768 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!