1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor yönetimi kulübe haciz haberlerini inkar etti
Siirtspor yönetimi kulübe haciz haberlerini inkar etti

Siirtspor yönetimi kulübe haciz haberlerini inkar etti

Ulusal ve yerel medyada "Siirtspora haciz" haberlerinin gerçeği yansıtmadığını ifade eden kulüp yönetimi bir tekzip yazısı yayımladı.

A+A-

Siirtspor kulüp yönetimince yapılan yazılı açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verildi:

Kulübümüz hakkında basında yer alan haciz haberler gerçeği yansıtmamaktadır. şöyle ki; Sayın Fadıl AKGÜNDÜZ kulüp başkanı olmadan önceki dönemlerde kulübümüzde çalışan işçilerin bir kısmının sözleşmesi feshedilmiştir. Bu fesih işlemi sonrasın işçiler tarafından toplam 18 adet iş davası açılmış ve bunlardan sadece 5 tanesi kulüp aleyhine sonuçlanmıştır. Kulübe karşı açtığı davayı kazanan 2 işçi halen kulübümüzde çalışmaya devam etmektedir.

Kulübümüzün bugün itibariyle TFF dâhil hiçbir kamu yada özel kurum veya kişiye ödenmemiş borcu bulunmamakta olup yargı kararlarını kötüye yorumlayarak kulübümüzün yıpratılmaya çalışılması ise düşündürücüdür.

Kulübümüz Siirt ilinde istihdam yaratan en büyük kuruluş olmasına rağmen bu şekilde asılsız haberler ile kulübümüz yıpratılmaya çalışılmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Siirt Spor Yönetim Kurulu Adına
Hasan AKYÜZLÜ
Siirtspor Kulüp Müdürü


Kulübümüze haciz gibi utanç verici bir işlem yapılmamasını diliyoruz. Aynı tekzip yazısının kulüp yönetimi tarafından ulusal medyada yayınlatılıp yayınlatılmadığını öğrenmek istiyor ve açıklanmasını  bekliyoruz. Haciz işleminin gerçekten olup olmadığıyla ilgili hukuk çevrelerinden yapacağımız araştırmaları kamuoyuyla paylaşacağız. SİİRTLİLER.NET

 

Bu haber toplam 2151 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!