1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor, yeni hocayla anlaştı
Siirtspor, yeni hocayla anlaştı

Siirtspor, yeni hocayla anlaştı

Ard arda aldığı mağlubiyetlerden sonra istifa eden Teknik Direktör Nurettin Şiro’nun yerine yeni hoca bulundu.

A+A-

Son haftalarda yaşanan mağlubiyetlerden sonra 2 hafta önce Beylerbeyi maçı akabinde istifa eden Teknik Direktör Nurettin Şiro’nun yerine Musa Cengiz Demir getirildi.

Kulüp binasında bir basın toplantısı düzenleyen Asbaşkan Adnan Öktüren, yeni hocayı basına tanıttı. Öktüren yaptığı açıklamada, “2 hafta önce Beylerbeyi maçı akabinde teknik direktörlüğümüzü sezon başından bu yana yapan sayın Nurettin Şiro, maç bitiminden sonra kendisinin bu saatten sonra daha fazla başarılı olamayacağını ve görevden affını istemiştir. Biz de kendi aramızda yaptığımız istişareden sonra bu kararın kulübe yarar getireceğini, esasında hocayla bir problemimiz olmamasıyla beraber kendisinin de motivasyonu açısından karşılıklı bir gönül hoşluğuyla birbirimizden ayrıldık. Akabinde Torbalı maçına kulübümüzde çalışan yardımcı hocalarımızla gittik. Önümüzde 10 maçımız daha var ve hedeflerimiz var. Grubumuzu bilen, tecrübesi olan, güven duyacağımız bir arkadaşımızla çalışmayı arzu ettik. Musa Cengiz Demir’in grubumuzda bilgi sahibi sıfatıyla kendisiyle anlaştık. Futbol takımımıza yararlı olacağını bekliyor ve düşünüyoruz. Yaptığımız akit sezon sonuna kadardır.” İfadelerine yer verdi.

Kulübün yeni hocası Musa Cengiz Demir ise, “Hedefi olan bir takıma geldim. Kısa süreli bir çalışmayla birbirimizi daha iyi tanıyacağız. Güzel bir yerde çalıştığımın bilincindeyim. Taraftarımızla, değerli basınımızla, mülki amirlerimizle, yönetimimiz ve futbolcularımızla birlikte hareket edersek iyi yerlere gelmeyi hedefliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Bu haber toplam 4426 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!