1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor Yedek Kulübesindeki Bu Şahıs?
Siirtspor Yedek Kulübesindeki Bu Şahıs?

Siirtspor Yedek Kulübesindeki Bu Şahıs?

Siirtspor’da resmi anlamda teknik sorumlu yetkisi olmadığı halde görev yapan şahıs kim?

A+A-

Son üç yıldır bir üst lige çıkma mücadelesinde harcanan paralara rağmen bir yere varamayan Siirtspor, rant kapısı haline gelirken Siirtli futbolseverler bir ilki daha gördüler.

 

TFF tarafından kulübe ve kendisine ağır bir yaptırımı olmasına rağmen şu anda Siirtsporda Çalışan olarak görülen ama Siirtspor kulübesinde görev alan şahıs taraftarın gözünden kaçmadı.

 

TFF sitesinde Siirtspor Teknik heyeti listesinde ismine rastlanmayan ama her maçta kulübede görev alan şahıs Siirtspor’a PDFK tarafından ceza alması konusunda karşı karşıya bırakıyor. TFF sitesinde teknik heyet isimleri arasında isminin olmamasına rağmen Siirtspor'u zor durumda bırakabilecek şahısın kim olduğu taraftarların kafalarında soru işareti bıraktı.

 

Siirtspor’da resmi anlamda sadece personel olarak görünen ve teknik anlamda herhangi bir yetkisinin olmamasına rağmen kendi menfaatleri doğrultusunda kendisini Siirtlilerden ve Siirtspor’dan bile büyük gören bu şahıs kim?

 

Gelen bir başka bilgilere göre gönlü Siirtspor’dan yana olan taraftarın duygularını suiistimal edip Siirtliler.Net ekibine karşı kışkırtmaya, provoke etmeye çalışan bu şahıs kim?

 

Bu şahsın kim olduğunu ve futbol geçmişini, önümüzdeki günlerde okurlarımızla paylaşacağız.

Bu haber toplam 4015 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!