1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor, Siirt’e geri dönüyor
Siirtspor, Siirt’e geri dönüyor

Siirtspor, Siirt’e geri dönüyor

Geçen dönem Siirtspor’da Başkan Vekilliği yapan Alpay Özalan ile yollarını ayıran kulüp yönetimi, Alpay’ın yerine Diyarbakırspor’un eski başkanı hemşehrimiz Adnan Öktüren’i tam yetki ile yetkilendirdi.

A+A-

Geçen sene takımın Siirt’ten çıkarılıp İstanbul’a yerleştirilmesi sezon boyunca tepkilere neden olması karşısında Kulüp Yönetimi tepkilere kulak vermiş ve bu sene kulübü Siirt’e geri getirilmesi yönünde karar aldı.

Konuyla ilgili Siirtliler.Net’e değerlendirmelerde bulunan Taraftar Başkanı Çetin Akınay şu ifadelere yer verdi: “ Takımımızın Siirt’e gelişinden dolayı çok mutluyuz. Siirtspor’un Siirt’te olması çetin akınaygerekiyordu. Köy Hizmetleri’nin tesislerinin alınması için şu sıralar uğraş veriliyor. Takımımız ayrıca yarın Kızılcahamam’a kampa gidiyor. Hocalarla yapılan görüşmelerde Galatasaray’ı şampiyon yapan Ceval Gürel ile şu an prensipte anlaşıldığını biliyorum. Transfer çalışmaları da devam ediyor. Yerli topçularımızdan Ömer Deniz, Samet Taş, Resul Timurlenk, Ekrem Kurt, Burak Koyuncu ile anlaşıldı. Siirtspor’un özüne döndüğüne inanıyoruz. Yerlilere önem verilmesi son derece sevindirici. Alt yapıdan da 2-3 topçunun alındığını biliyorum. Fadıl Akgündüz ve Adnan Öktüren'e Siirtspor'u Siirt'e getirmelerinden dolayı ve bu hizmetlerinden dolayı taraftarım adına teşekkür ediyorum.

Bu haber toplam 4943 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!