1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor, Siirt FM ile yeniden mi?
Siirtspor, Siirt FM ile yeniden mi?

Siirtspor, Siirt FM ile yeniden mi?

Siirtspor’un iç ve dış klasman ligi maçlarının önemli anlarını canlı olarak yayınlayan Siirt FM, Siirtspor’un play off’a yükselmesiyle birlikte yayınlarına ara verdi.

A+A-

Siirt FM Spor Sorumlusu ve Siirt Postası muhabiri Sercan Bilgi, maçların yayını ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Bizler klasman grubunda çevre illere konuk oluyorduk ama yükselme grubunda ülkenin dört bir tarafına gitmek zorundayız. Bu da ciddi bir maddi külfet gerektiriyor. Klasman grubunda hemşerilerimizden ve Siirtspor yönetiminden gördüğümüz desteği yükselme grubunda göremedik. Bu nedenle yayına ara verdik. Hafta sonları maç yayını nedeniyle radyomuza sayısızca telefon geliyor. Her defasında arayan sporseverlere maç yayınının neden olmadığını izah ediyoruz. Çoğu zaman da yoğun ilgiden telefonun fişini çekmek zorunda kalıyoruz.” dedi.

 

SİİRTLİLER.NET

 

Bilgi : Bu soruna çözüm üretmek için daha önce desteklerini esirgemeyen Özel Siirt Güven Hastanesi Genel Müdürü Selahattin Çelik, Akanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akan ve Onursal Başkan Beşir İlçin başta olmak üzere diğer spor sever esnafların kapılarını bir kez daha çalacaklarını, verecekleri destek ile heyecana kaldığı yerden devam etmeyi arzu ettiklerini kaydetti. Bilgi; Maç yayınlarıyla ilgili özellikle Kıbrıs ve Bulgaristan’da okuyan öğrencilerden ve il dışında yaşayan Siirtli vatandaşlardan çok sayıda mail aldıklarını da sözlerine ekledi.

 

 

 

 

BAYRAKTAR'IN İŞİNE SON!
Siirtspor hocası Emrah Bayraktar'ın kulüp yönetimi tarafından işine son verildiği öğrenildi

 

Bu haber toplam 3694 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!