1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor, Nurettin Şiro ile prensipte anlaştı
Siirtspor, Nurettin Şiro ile prensipte anlaştı

Siirtspor, Nurettin Şiro ile prensipte anlaştı

Cevat Gürel ile anlaşamayan Siirtspor, Mervan Gül döneminde hocalık yapan Nurettin Şiro ile prensipte anlaştığı öğrenildi.

A+A-

Hafta başında bilgisayar ekranlarınıza taşıdığımız Siirtspor’un transfer çalışmaları haberimizde Galatasaray’ı şampiyonluğa götüren Cevat Gürel hoca ile anlaşılabileceğini yazmıştık.

Kulüp yetkilisi Adnan Öktüren’in bugün ilimiz Siirt’e gelerek kulüp için yer arayışlarına girdiği öğrenildi. Siirt’te kendisine kalacak yer bakan kulüp binası için birkaç yeri gezen Öktüren, kulüp tesisi yapılana kadar 1 yıl konaklayabileceği birkaç yer tespit etti. Devlet Hastanesi’nin yanında 12 dairelik bir bina ile Spor Lisesi’nin yanında bulunan Tarım Müdürlüğü’nün misafirhanesi kulübün kalacağı muhtemel adresler arasında.

Cevat Gürel ile anlaşma sağlayamayan kulüp yönetimi, Siirtspor’un eski hocalarından Nurettin Şiro ile prensipte anlaştıkları öğrenildi. Hatırlanacağı üzere Mervan Gül’ün kulüp başkanlığı yaptığı dönemde kulübe hocalık yapan Nurettin Şiro, DİSKİ Diyarbakır B.Şehir Belediye’yi 3.ligten, 2.Lige çıkarmıştı. Şiro, aynı zamanda Mardin’i de çalıştırmıştı.

Bu haber toplam 3941 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!