1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor nihayet taraftardan haberdar oldu
Siirtspor nihayet taraftardan haberdar oldu

Siirtspor nihayet taraftardan haberdar oldu

Taraftarlar Derneği, Siirtspor hocalarını ve futbolcularını ağırladılar.

A+A-

Bugün akşam saatlerinde Taraftarlar Derneği’nin hiçte alışık olunmayan misafirleri vardı. Siirtspor’un hocaları ve futbolcuları… Emrah Bayraktar’ın bulunmadığı konuklara taraftarların ikram ve ilgileri oldukça yoğundu. Taraftarlar Başkanı Çetin Akınay, gelen hoca ve futbolculara yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi:

 

“Ailenin toplanması güzel bir şey. Gönül isterdiki sezon başında bu birliktelik sağlansın. Ama aileler içinde kırgınlıklar olabilir. Amacımız takımımızı 2.lige çıkmasına yardımcı olmaktır. Siirtspor bizim canımızdır. Bazıları taraftarı cani gibi göstermeye çalışmışlar. Biz hiçbir zaman kulübümüzü ne içeride, ne dışarıda yalnız bırakmadık.

 

SİZ GİDİN. SİİRTSPOR’UN CEHENNEME!

 

Biz geçmiş senelerde deplasmana gidelim dediğimizde ‘siz gidin Siirtsporun canı cehenneme’ diyen bazı yöneticiler bugün Akgündüz’ün etrafında pervane gibi dönüyorlar. Bu şahıslar bugün taraftarla kulübün arasını açmaya çalışmaktadırlar. Aynı kişiler maçlarda taraftarı Emniyet Teşkilatıyla da karşı karşıya getirmeye çalışmışlardır.”

 

 

Akınay, sözlerini “Keşke İstanbul’a yapılan masraflarla Siirt’e tesis yapılsaydı. Keşke Batman’a ve Diyarbakır’a yapılan maddi destekler ilimiz Siirt’e yapılmış olsaydı” sözleriyle tamamladı. Akınay’ın konuşmalarını destekleyen taraftarlar ise “biz eskiden topçuların hepsini tanırdık. Şimdi kimseyi tanımıyoruz” şeklinde serzenişlerini dile getirdiler.

 

MEHMET NEZİR’İN İLGİNÇ SAVUNMASI

 

Akınay’ın “Keşke Batman ve Diyarbakır’a yapılan yardımlar Siirt’e yapılmış olsaydı” şeklindeki sözleri karşısında kendisini Fadıl Akgündüz’ü savunmak zorunda hisseden takımın menejeri Mehmet Nezir “Ben çok iyi biliyorum. İşadamı olarak onların hesapları farklıdır” açıklamasında bulundu. Bu açıklamasına karşı “Nedir o hesaplar, açıklayın öğrenelim” şeklindeki sorumuza ise “Ben bilmiyorum” şeklinde yanıtlamıştır.

 

Futbolcular tüm bu konuşmaların ardından duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade ettiler : “Futbolcular olarak bizim taraftarla zaten hiçbir problemimiz yok. Taraftara kırgınlığımız da yok. Ama gözümüz maçlarda taraftarı arıyor.”

 

 

 

Bu haber toplam 3652 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!