1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor ile Emrah Bayraktar’ın yolları ayrıldı
Siirtspor ile Emrah Bayraktar’ın yolları ayrıldı

Siirtspor ile Emrah Bayraktar’ın yolları ayrıldı

Siirtspor Yönetimi ile yolları ayrılan Emrah Bayraktar hoca “Misafirperver bir kentle tanıştım” dedi.

A+A-

Siirtspor Yönetimi tarafından geçen haftaki maçın ardından yolları ayrılan takımın hocası Emrah Bayraktar ile bir araya geldik. Siirtspor ile yolları ayrılan Emrah hoca Siirtliler.Net’e şu açıklamalarda bulundu:

“Siirtspor’da görev yaptığım süre içerisinde takımın en büyük destekçimiz taraftardı, Siirt insanıydı. Bence en büyük teşekkürü onlar hak ediyorlar. Birlikte yemek yedik, çay içip sohbet ettik. Çok değerli arkadaşlar edindim orada. Belki bir ömür devam edecek dostluklar oldu. Kulüpten ayrılmamın ardından çok kişiden telefon aldım. Hatta bazı dostlarım tarafından adresime Siirt fıstığı ve Zivzik narı gönderiliyor. Bunların hiçbirisinin parayla karşılığı yoktur. Misafirperver bir kentle tanıştım ben.

SİİRTLİLER.NET

Kulüp olarak bazı sıkıntılar yaşadık zaman zaman. Ama kulübün menfaatini düşünerek hiçbir zaman problemlerimizi basın yoluyla açıklamadık. Kol kırılır, yen içinde kalır diye düşünüp hareket ettik. Ama şu hususu da belirtmeliyim ki; Hocalar hiçbir zaman kendilerini ifade etme şansı pek bulamazlar. Maalesef hocaların böyle bir kaderi vardır. Sözleşmem halen devam ediyor. Önümüzdeki hafta sonuçlanır diye düşünüyorum.

Takımın en güçlü oyuncusu taraftardır

Başta da söylediğim gibi Siirtspor’un en güçlü oyuncusu taraftarıdır, seyircisidir. Birçok zorlu maçta taraftarın desteğiyle oynayabildik.

Son olarak Vali Necati Şentürk’e, Emniyet Müdürü Celali Topuz’a, Kulübün Onursal Başkanı Beşir İlçin’e, Taraftarlar Başkanı Çetin Akınay’a Siirtliler.Net aracılığıyla teşekkür etmek istiyorum. Orada olduğum süre içerisinde hep destek oldular. “

emrah bayraktar

Bu haber toplam 3948 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!