1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirtspor hocası hedeflerini açıkladı
Siirtspor hocası hedeflerini açıkladı

Siirtspor hocası hedeflerini açıkladı

Siirtspor Teknik Direktörü Silin, 7 haftalık hedefini açıkladı

A+A-

Siirtspor Teknik Direktörü Ramazan Silin yaptığı açıklamada “kalan 7 haftada alabildiğimiz kadar puan alıp korkulu rüya görmek istemiyoruz” dedi.

 

Silin, “sakat ve cezalı futbolcuların oluşu en büyük sıkıntımız. Gölcükspor maçında futbolcularımızın mücadele gücü beni mutlu etti. 3.kalecimiz Murat Gelgen’i bile kadroya yazdık yinede 18 kişi olamadık. Ama elimizde 14 futbolcumuz var. Ben onlara inanıyorum. Bu inancın başarıyı getireceğini düşünüyorum. Ömer Deniz, Akif Ekinci, Burak Koyuncu, Samet Taş, Nedim Gül’ün cezalı Seydihan Başlantı ve Muammer Sancaklı’nın da sakatlıkları dolayısıyla bizden ayrı olacaklar. Şu unutulmamalı ki sahaya 11 kişi çıkacağız. Yüreğimizi, hırsımızı sahaya yansıtarak sahadan mutlu ayrılan taraf biz oluruz başarılı olmak istiyorsak inanmalıyız, daha çok çalışmalıyız ve taraftarlarımızın da bizleri sonuna kadar desteklemelerini istiyorum.” dedi. Başarı için birlik ve beraberliğin şart olduğunu belirten Silin, “Cumartesi günü Ankara’ya gideceğiz. Pazar günü zor bir maç oynayacağız. Tek hedefimiz puan veya puanlar almak” dedi.

 

Teknik Direktör Ramazan Silin, Siirtspor’u tercih etmesindeki en önemli faktörün Adnan Öktüren olduğunu ifade ederken yıllarını spora adamış olan Adnan Öktüren’in teklifini düşünmeden kabul ettiğini belirtti. Silin, “Adnan başkan seçim sürecine girdiğimiz bu dönemde aday adayı, dilerim önce aday sonra da vekil olur ve spora yıllarını veren Adnan Başkanın Siirt’in tesis problemini çözerek gençleri spora kazandıracaktır. Onun Siirtspor’a ve Siirt kentine birçok hizmeti getirerek Siirt’in sadece futbolda değil bir çok spor dalında da adından söz ettiren bir kent haline getireceğine olan inancım tamdır.” dedi.

Bu haber toplam 2857 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!