1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Siirtliler’den CHP Antalya İl Başkanı Ülken’e ziyaret
Siirtliler’den CHP Antalya İl Başkanı Ülken’e ziyaret

Siirtliler’den CHP Antalya İl Başkanı Ülken’e ziyaret

Siirtli sporcularla birlikte Antalya’da bulunan CHP Siirt İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Balcı, CHP Antalya İl Başkanı Özer Ülken’i ziyaret etti.

A+A-

Kamile Balcı, Başkan Özer Ülken’e 23 Nisan’ın anlamına uygun olarak üstünde Türk Bayrağı motifi bulunan el dokuması bir duvar halısı hediye etti.

 

Ülken’in Siirtli ziyaretçileri…

 

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Özer Ülken’e yönelik kutlama ziyaret trafiği bayram, tatil demeden devam ediyor. Başkan Ülken’in bu kez  Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden konukları vardı. Dilek Sabancı Spor Salonu’nda 19-24 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’na katılmak üzere Siirt’ten Antalya’ya gelen 5 sporcuya eşlik eden CHP Siirt İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Balcı, Antalya İl Başkanı Ülken’i ziyaret etti.  Balcı, ziyarette Başkan Ülken’e Siirt’ten getirdiği ve üzerinde Türk Bayrağı motifi olan el dokuması duvar halısını hediye etti.

 

Ay yıldızlı halı hediye ettiler

 

Bu yıl Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 90’ıncı Kuruluş Yıldönümü olarak kutlanan  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, böyle anlamlı bir hediye almaktan çok büyük bir mutluluk duyduğunu kaydeden İl Başkanı Özer Ülken, “ Bugünün anlamına uygun olarak ay yıldızlı bayrağımızın yer aldığı bir hediye almak ve bu halının da Siirti kadın emekçi kardeşlerimizin el işçiliğiyle yapılmış olması beni hem sevindirdi, hem de gururlandırdı. Siirt’ten gelen 5 genç kardeşimize de Antalya’da yapacaklarını karşılaşmalarda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Antalya hatırası

 

Konuşmaların ardından Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken; Cumhuriyet Halk Partisi Siirt İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Balcı ve Siirt’e temsil etmek üzere gelen Kick Boks sporcuları Hikmet Sağlık, Erdal Karaca, Muhammet Gül, Hakkı Can ve İhsan Sevigen ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu haber toplam 2934 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!