1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. Siirtliler.Net Yılın Öğretmeni Etkinliğine Hazırlanıyor
Siirtliler.Net Yılın Öğretmeni Etkinliğine Hazırlanıyor

Siirtliler.Net Yılın Öğretmeni Etkinliğine Hazırlanıyor

Siirtliler.Net Derneği yöneticileri 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir dizi etkinliğe hazırlanıyor.

A+A-

Yönetim Kurulu toplantısını bu akşam Teras Cafe’de gerçekleştiren Siirtliler.Net Derneği yöneticileri 24 Kasım Öğretmenler Günü için yeni bir uygulamayı Siirt kültürüne kazandırmak için kolları sıvadılar.

yılın öğretmeni ödülü siirtte

Başkanlığını Eyüp Güzel’in yaptığı ve Elif Tren Özer, Hasan Güleryüz, Servet Ekinci, Yunus Toprak, Ahmet Kılıç ile Cabir Alper’in bulunduğu dernek yöneticileri 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Siirt’te yılın öğretmeni ödülünü Tillo’da İsmail Fakirullah ile öğrencisi İbrahim Hakkı hazretlerinin türbesinin önünde verecekler.

Öğretmen ile Öğrenci ilişkisinin en güzel örneklerinden biri Tillo’daki Hz.İsmail Fakirullah ile öğrencisi Hz.İbrahim Hakkı’dır. Yılın öğretmeni ödülü Siirt’te ilk kez orada verilecektir.

DERNEK YÖNETİMİ NE YAPACAK?

ANKET: Önümüzdeki günlerde internet üzerinden “Yılın Öğretmeni Adayları” ile ilgili anket çalışması yapılacak.

ÖĞRETMENLERLE GECE: 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne bir hafta kala 100’e yakın öğretmenle Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de desteğini alarak bir gece düzenleyecek. Bu konuda

TİLLO’DA ÖDÜL TÖRENİ: 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Tillo’da ödül töreni ve basın açıklaması yapılacak. Açıklamada Yılın Öğretmeni ödülünün niçin Tillo’da verilmesi gerektiği anlatılacak.

HALK OYUNLARI GÖSTERİMİ: Tillo Belediye ve Kaymakamlığının desteği alınarak ilçe meydanında halk oyunları gösterisi yapılacak.

STK’LARLA İŞ BİRLİĞİ: Siirt’te faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarıyla işbirliğine gidilerek organize ortaklaşa daha geniş kapsamda yürütülecek.


Bu haber toplam 3220 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!