1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirtliler.Net bildirdi, Belediye 1 saat içinde yaptı
Siirtliler.Net bildirdi, Belediye 1 saat içinde yaptı

Siirtliler.Net bildirdi, Belediye 1 saat içinde yaptı

Bu gibi durumlarda Siirt Belediyesi Halkla İlişkiler bölümüne başvurulduğunda en az 1 gün içinde cevap alabileceklerini söyleyen yetkililer Siirt Halkının Belediye ile iletişimde olmalarını istediler. Siirt Belediyesi Halkla İlişkiler Bölümünden sonuç ala

A+A-

Siirtliler.Net bildirdi, Belediye 1 saat içinde yaptı

 

                Siirtliler.Net muhabiri Fecri BARLIK Güres Caddesindeki çalışmaları izlerken orada bulunan Belediye yetkililerine bazı yollarda oluşan derin çukurlardan dert yandı ve belediye yetkilileri soruna hemen el koydu.

                Siirtliler.Net muhabiri Fecri BARLIK’ın da aralarında bulunduğu belediye yetkilileri hemen çukurları geçici bir şekilde de olsa kapattı. Belediye yetkilileri bu çukurların daha sonra daha iyi bir malzeme ile kapatılacağını bildirdi.

SİİRTLİLER.NET

                Siirt Belediyesine ve özellikle Zabıta yetkililerine teşekkür ederiz.

                Bu gibi durumlarda Siirt Belediyesi Halkla İlişkiler bölümüne başvurulduğunda en az 1 gün içinde cevap alabileceklerini söyleyen yetkililer Siirt Halkının Belediye ile iletişimde olmalarını istediler. Siirt Belediyesi Halkla İlişkiler Bölümünden sonuç alamayan vatandaşlarımıza Siirtliler.Net’in kapıları da ardına kadar açıktır.

SİİRTLİLER.NET

Bu haber toplam 5239 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!