1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. Siirtliler Gecesi için davetiyeler dağıtılıyor
Siirtliler Gecesi için davetiyeler dağıtılıyor

Siirtliler Gecesi için davetiyeler dağıtılıyor

Diyarbakır’da düzenlenecek Siirtliler Gecesi için davetiyeler dağıtılmaya başlandı.

A+A-

Yaklaşık 1 aydır duyurusunu yaptığımız ve toplumun çeşitli kesimlerinin geceyle ilgili görüşlerini bilgisayar ekranlarınıza taşıdığımız Diyarbakır Siirtliler Gecesi için davetiyeler dağıtılmaya başlandı.

5 Mart Cumartesi günü düzenlenecek olan Siirtliler gecesi için davetiyeler Diyarbakır Siirtliler Derneği Başkanı Adnan Öktüren ve beraberindeki heyetle birlikte takdim ediliyor.

Davetiyeler dün Siirt Valisi Musa Çolak, Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, Siirt Emniyet müdürü Recep Güven ve Siirt Üniversitesi Rektörü Recep Ziyadanoğulları’na başkan Öktüren ve beraberindeki heyet tarafından verildi.

GECE ÖNCESİ FEDERASYON TOPLANTISI YAPILACAK

Öte yandan gecenin yapılacağı gün gündüz vakitlerinde Diyarbakır Siirtliler Derneği’nde federasyon toplantısı yapılacak. Siirtliler.Net tarafından gündemde tutulan ve Türkiye genelinde kurulması planlanan Siirtliler Federasyonu toplantısının birincisi geçtiğimiz ay İstanbul SİDER’de yapılmıştı. İkincisinin Diyarbakır SİDER’de gerçekleşeceği toplantının üçüncüsü ise Siirt’te yapılması planlanıyor.

Federasyon toplantısına katılacak olan STK yöneticilerinin Siirtliler.Net Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Güzel’e bilgi vermeleri rica olunur.

Bu haber toplam 3191 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!