1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Siirt'li Muhabir Sercan Bilgi Çatışmanın Ortasında Kaldı
Siirt'li Muhabir Sercan Bilgi Çatışmanın Ortasında Kaldı

Siirt'li Muhabir Sercan Bilgi Çatışmanın Ortasında Kaldı

Atv-Ahaber Muhabiri Siirt'li Sercan Bilgi Diyarbakır Sur İlçesinde Yaşanan Çatışmanın Ortasında Kaldı

A+A-

Diyarbakır A-haber temsilcisi Sercan Bilgi Diyarbakır’da terör örgütü yandaşları tarafından yakılan tarihi Kurşunlu Cami’ni görüntülemek için bölgeye gittiği sırada çatışmanın arasında kaldı.

Siirt’li olan Sercan bilgi Diyarbakır da sokağa çıkma yasağının devam ettiği sur ilçesine gitti. canlı yayına bağlandığı sırada Güvenlik Güçleri ile Terör Örgütü yandaşları arasında sıcak çatışma yaşandı. Örgüt mensuplarının ateş açmasına güvenlik ekipleri anında karşılık vermesiyle çıkan çatışma dakikalarca sürdü.

Çatışma nedeniyle Sercan Bilgi nin gösterdiği refleks saniye saniye kameralara yansıdı. Çatışma devam ederken başarılı muhabir yayınına kaldığı yerden devam etti. Yaşanan çatışmalar nedeniyle güvenli bölgeye götürülen Sercan Bilgi ve Kameramanı , güvenlik sağlandıktan sonra bölgede tahliye edildi.

Telefonla ulaştığımız Siirtliler.net Eski Haber Müdürü Sercan bilgi, durumunun iyi olduğunu, açılan ilk ateş nedeniyle sadece biraz irkildiğini, bunun muhabirlik hayatında bir anı olarak anımsayacağını söyledi…

Bu haber toplam 3280 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!