1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirtli kadınlar için ücretsiz bilgisayar eğitimi başlıyor
Siirtli kadınlar için ücretsiz bilgisayar eğitimi başlıyor

Siirtli kadınlar için ücretsiz bilgisayar eğitimi başlıyor

Teknosa’dan Siirtli Kadınlara Ücretsiz Bilgisayar Eğitimleri...

A+A-

Teknosa, “Kadın için Teknoloji” projesi kapsamında binlerce kadına bilgisayar eğitimi vermeye devam ediyor. Bugüne kadar Van, Şanlıurfa, İstanbul, Kars, Diyarbakır, Trabzon gibi birçok farklı şehirden 500O kadının eğitim aldığı Teknosa ücretsiz bilgisayar eğitimi şimdi de Siirt’te.

 

Teknosa tarafından hayata geçirilen ve Birleşmiş Miletler Kalkınma Programı, Devlet Planlama Teşkilatı, Habitat için Gençlik Derneği ve Microsoft işbirliğiyle sürdürülen “Kadın için Teknoloji” Ücretsiz Bilgisayar Eğitimi Projesi’nin yeni durağı Siirt.

 

SİİRTLİLER.NET / Bekir Berkay TÜRKAY

 

Mart ayı boyunca devam edecek ve isteyen tüm kadınların katılabileceği “Kadın İçin Teknoloji” Ücretsiz Bilgisayar Eğitimi projesi belediye pazarı karşısındaki Siirt Gençlik ve Kültür Evi’nde Serdar ÖZYEŞİL tarafından gerçekleştirilecek.

 

Kadınların kültürel ve sosyal yaşamlarına teknoloji ile katkıda bulunmayı, İnternet ve bilgisayarın hayatlarına getireceği kolaylıklardan faydalanmalarını amaçlayan Teknosa, “Kadın için Teknoloji” Ücretsiz Bilgisayar Eğitimi Projesi’nde kadınlara, bilgisayarda yazı yazma gibi temel uygulamalar dışında, İnternet ve e-posta kullanımı gibi konularda da eğitim verecek. Kursa kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak isteyenler, 444 55 99 Teknosa Asist Çağrı Merkezi’nden 8’i tuşlayarak müşteri temsilcisine ulaşabiliyor.

 

Bu haber toplam 2705 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!