1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Siirt’in nabzının attığı yer: Durak 2 Çay Salonu
Siirt’in nabzının attığı yer: Durak 2 Çay Salonu

Siirt’in nabzının attığı yer: Durak 2 Çay Salonu

Güres caddesinin (üniversite tarafından) başlangıcında bulunan ve Faik Demirhan tarafından işletilen DURAK 2 ÇAY SALONU Siirtlilerin günlük meselelerini paylaştığı mekânlar arasında bulunuyor.

A+A-

26 yıldır Özgen Caddesi üzerinde Durak 1 Çay salonunu, 4 yıldır da Güres’teki Durak 2 Çay solonunu işleten ve mesleğinden ötürü Siirtillerin tamamına yakınını oldukça iyi tanıyan Faik Demirhan, siyasetçisinden bürokratına, esnafından memuruna kadar her kesimden insana çay vermiş biri. Kimler uğramamışki çay salonuna. Cadde üzerinde ve köşe başında olması nedeniyle geleni-gideni o kadar çok olur.

Yanında sigortalı olarak çalıştırdığı 5 personeli ile Siirtlilerin geçerken genelde duraksayıp mola verdiği Durak 2 Çay Salonu sahibi Faik Demirhan, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’dan da teşekkür belgesi aldı. SGK Kurum Başkanı M.Emin Zararsız imzalı teşekkür belgesinde şu ifadelere yer verilmiş: “Bugüne kadar çalışanlarınızın haklarını korumak adına göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı teşekkür ediyoruz.”

Bu haber toplam 5999 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!