1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt’in İncileri, Canlı Para’daydı
Siirt’in İncileri, Canlı Para’daydı

Siirt’in İncileri, Canlı Para’daydı

Siirt’in İncileri dün akşam Show TV’de yayınlanan Canlı Para yarışmasına katıldılar. Yarışmada duygulu anlar yaşandı.

A+A-

Yeşeren Umutlar Derneği tarafından Siirt Emniyet Müdürlüğü iş birliğiyle gerçekleştirilen “Polis Olmak İsteyen Yeni İnciler Arıyoruz” adlı projesi kapsamında 70 polis adayı Siirtli kızlar canlı yayında konuk edildiler.

 

Projenin mimarlarından olan 1.Sınıf Emniyet Müdürü Polis Başmüfettişi İnci Aksoy ile projenin koordinatörü Lojistik Şube Müdürü Mustafa Durmaz yarışmacı olarak katıldılar. Yarışmanın ilerleyen vakitlerinde 50 bin TL kalmışken yarışmayı durduran sunucu “bu parayı projenize destek amacıyla size veriyoruz” dedi.

Ayrıca projenin destek bulması ve ülke genelinde yaygınlaşması için Canlı Para’da bir hafta boyunca tanıtımının yapılacağı sözü verildi.

Projenin mimarlarından Siirtli hemşehrimiz 1.Sınıf Emniyet Müdürü Polis Başmüfettişi İnci Aksoy bu gelişmenin ardından yaptığı konuşmada; “Şu an çok duygulandım. Ancak üzerimdeki üniformamla ağlamak istemiyorum. Siirt evliyalar şehri bir yerdir. İnanılmaz bir dini turizm değeri olan bir şehirdir. Ancak ne yazık ki otel sorunu olan bir yer.” İfadelerine yer verdi.

Bu haber toplam 5074 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!