1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Siirt'e yeni atanan 180 öğretmene hergün 1 seminer
Siirt'e yeni atanan 180 öğretmene hergün 1 seminer

Siirt'e yeni atanan 180 öğretmene hergün 1 seminer

Türkiye'nin farklı vilayetlerinden ilimiz Siirt'e atanan 180 öğretmen adayına Siirt Milli Eğitim Müdürlüğü hergün 1 seminer düzenliyor.

A+A-

Siirt Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda ilimize atanan 180 öğretmen adayına hem dayanışma hem de ilimizi daha yakından tanıma adına her gün 1 seminer düzenleniyor. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zekeriya Butur tarafından organize edilen seminerlere hergün 1 konuk konuşmacı olarak davet ediliyor. Konuşmacı konuklar kendi belirledikleri konularda 180 öğretmen adayına anlatım yapıyor ve soru-cevaplarla da bir sohbet havası oluşturuluyor.

Dün ki seminerin konuğu Siirtliler.NET'in Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Güzel idi. Güzel, ilimize gelen 180 öğretmen adayına Öğretmenler gününün Tillo merkezli, Anneler gününün de Siirt Veysel Karani merkezli kutlanılmasıyla ilgili konulara dikkat çekti. Konuşmanın sonunda ise Kudüs meselesine de değinen Güzel, "Kudüs meselesi tıpkı Çanakkale meselemiz gibi ortak paydamız, hassas bir konumuzdur. Dünya görüşü ne olursa olsun her müslüman evladının ortak paydası olan Kudüs, bizim vatan toprağımızdır." sözlerine yer verdi.

 

 

Bu haber toplam 2508 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!