1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt vukuatlısı Ayşe Özyılmazel acaip etikmiş
Siirt vukuatlısı Ayşe Özyılmazel acaip etikmiş

Siirt vukuatlısı Ayşe Özyılmazel acaip etikmiş

İlimizde yaşanan cinsel istismar olayında gazetedeki köşesinde Siirtlilere hakaret ve beddua eden Ayşe Özyılmazel kendisinden iki kat yaşlı adamla evlendi.

A+A-

Ünlü reklamcı Ali Taran (60) evli fakat eşi kanser hastası. Köşe yazarı Ayşe Özyılmazel (32), Ali Taran’ın kanser hastası eşiyle olan durumlarından kazançlı çıkar. Ali Taran eşinden boşanır ve Ayşe Özyılmazel ile evlenir.

İlimizde önceki yıl yaşanan ve faillerinin her zaman lanetle anılacağı cinsel istismar olayını çalıştığı gazetedeki köşesinde kaleme alan, kendisini kalemi ağzına aldığı fotoğrafıyla tanıdığımız Ayşe Özyılmazel “Siirt Utanç Şehrimizdir” başlıklı yazısında “topunuzun Allah belasını versin! Hepinizin kafası kırılsın inşallah! Siirt utanç şehrimizdir. Siirt skandalın merkezidir. Hepsine işkence etmek istiyorum” diye aşağılık bir yazıya imza atmıştı.

İlimizde yaşanan cinsel istismar olayında adları geçen ve kaçak durumunda olanların hala yakalanamamış olması ve kimler tarafından nerede saklandığı ise henüz aydınlatılamamış olması Siirtlileri rencide ediyor.

Bu haber toplam 3479 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!