1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Siirt Ürünleri Diyarbakır TÜYAP Ticaret Fuarındaydı
Siirt Ürünleri Diyarbakır TÜYAP Ticaret Fuarındaydı

Siirt Ürünleri Diyarbakır TÜYAP Ticaret Fuarındaydı

Güney Doğu Bölgesindeki şirketlerin ticari alanlarını genişletmek, tanıtım yapmak ve tabii ki ürünlerini de satmak için katıldıkları fuara Siirt’ten katılımcı olarak 3 stant (stand) kiralanmış. Çevre şehirlerden gelen yöre ürünlerini tanıtan şirketlerin y

A+A-

Diyarbakır TÜYAP Ticaret Fuarındaydık

                Güney Doğu Bölgesindeki şirketlerin ticari alanlarını genişletmek, tanıtım yapmak ve tabii ki ürünlerini de satmak için katıldıkları fuara Siirt’ten katılımcı olarak 3 stant (stand) kiralanmış. Çevre şehirlerden gelen yöre ürünlerini tanıtan şirketlerin yanı sıra özellikle Diyarbakır’da bölge bayii olan şirketlerin göz alıcı stantların etkisi göze çarpıyordu.

 

                Siirt yöresinden gelip stant açmış olan 3 katılımcı; Pervari Balı, Siirt Battaniyesi, Bıttım Sabunu ve Siirt Fıstığı tanıtım ve satışını yaptılar.

                Fuar, tatil gününde olmasına rağmen çok rağbet görmedi. Fuara katılan firmaların azlığı ve tanınmış bazı firmaların eksikliği göze çarparken, bazı firmaların tanıtım elemanlarının bilgisizliği ziyaretçilerde olumsuz etki bıraktı.

                Siirt’ten katılan bir firmanın ise bırakın tanıtım broşürlerinin olmamasını kartvizitin dahi olmaması hayal kırıklığına sebep oldu. Kartvizit soran müşteriye kopardığı sayfaya adres ve telefon yazmaya çalışan firma yetkilisini izleyenler şaşkınlarını gizleyemedi.

                Siirt ürünlerinin kalitesi ve lezzeti fuar ziyaretçileri tarafından da takdir gördü. Birinci kalite fıstık ve Pervari Balı ile fuara katılan firmaların ürünleri fuar ziyaretçileri tarafından fazlasıyla beğenildi.

                Gözler “GİZVEN”i aradı!?

                Şehrimize en yakın Fuar Organizasyonunda gözler şehrimizin en kaliteli bıttım sabun markası olan “GİZVEN”i aradı. GİZVEN markasını sorduğumuz bıttım sabunu satıcılarının ise bu markadan haberlerinin olmadıklarını belirtmeleri ise “GİZVEN” sabununun yeterince tanıtılmadığı kanaatini uyandırdı, bizden söylemesi…

 

Bu haber toplam 2618 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!