1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Siirt Üniversitesinde öğrenci konseyi seçimleri tamam
Siirt Üniversitesinde öğrenci konseyi seçimleri tamam

Siirt Üniversitesinde öğrenci konseyi seçimleri tamam

Siirt Üniversitesi öğrencileri, ilgili yönerge kapsamında demokratik bir süreç izleyerek ikinci kez Öğrenci Konseyi Başkanını ve konsey üyelerini seçtiler.

A+A-

Rektör Prof. Dr. Recep Ziyadanoğulları, Öğrenci Konseyi seçimlerinde kazanan öğrencilerle görüşerek: “Sizden beklentimiz Üniversite’de iletişim bütünlüğünü sağlamanız ve Üniversitemiz için faydalı çalışmalar yapmanızdır. . Hızla büyüyen üniversitemizi öğrenciler adına en iyi ve en güzel şekilde temsil edeceğinize inancım tamdır. “ dedi.

Siirt Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı'na seçilen Sabri TAŞ, seçim sonrasında yaptığı konuşmada: "Öncelikle beni bu göreve layık gören değerli öğrenci temsilcisi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. “diyerek konuşmasına: “Öğrenci Konseyi olarak tüm arkadaşlarımızla beraber öğrenci sorunlarını yerinde tespit edip çözüm arayışı içerisinde olacağız.” dedi.

Üniversite’nin başarısının artması yönünde ellerinden geleni fazlasıyla yapacaklarının altını çizen Ziyadanoğulları, sohbet havasında sürdürdüğü konuşmasını başarı dileklerinde bulunduktan sonra noktaladı.

Bu haber toplam 2376 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!