1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Siirt Üniversitesinde devir teslim
Siirt Üniversitesinde devir teslim

Siirt Üniversitesinde devir teslim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Siirt Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nihat Şındak, görevi Rektör v. Prof. Dr. Cemalettin Erdemci’den devir aldı.

A+A-

Prof. Dr. Cemalettin Erdemci, Rektör Prof. Dr. Nihat Şındak’a yeni görevinde başarılar dileyerek: “ Üniversitemize 8 yıldır beraber emek veriyoruz. Üniversitemizin Tarım ve Hayvancılık alanında ihtisas üniversitesi olması için verdiğiniz emekler takdire şayan bu görevi iyi bir şekilde yürüteceğinize canı gönülden inanıyorum ve hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Rektör v. Prof. Dr. Cemalettin Erdemci konuşmasının ardından rektörlük cübbesini Üniversitemizin yeni Rektörü Prof. Dr. Nihat Şındak’a giydirdi.

Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Nihat Şındak, yaptığı hizmetlerden dolayı Rektör v. Prof. Dr. Cemalettin Erdemci’ye teşekkür ederek; “Uzun yıllardır birlikte çalışmaktan dolayı mutluluk duyduğum çok değerli hocamız Prof. Dr. Cemalettin Erdemci ile  bundan sonrada bilirlikte çalışarak Üniversitemizi bilimin ışığında daha ileriye taşımaya devam edeceğiz.” dedi.

Rektör Prof. Dr. Nihat Şındak, Rektör v. Prof. Dr. Cemalettin Erdemci’ye çiçek takdim etmesinin ardından tören son buldu.

Bu haber toplam 34629 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!