1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt uçak seferleri iptal edildi
Siirt uçak seferleri iptal edildi

Siirt uçak seferleri iptal edildi

Ramazan ayı dolayısıyla geçici bir süreliğine Siirt’e uçak seferlerinin durduran Borajet’in, seferlerin tamamen iptal edildiğini açıkladığı öğrenildi.

A+A-

2010 Mart ayı’ndan itibaren “ha açıldı, ha açılacak, müjde” haberlerinin ardından nihayetinde 12 Temmuz 2010 günü ilk tarifeli seferini Ankara’ya başlatan Borajet firmasının uçuşları ne yazık ki 1 ay bile sürmedi.

Ankara’ya başlayan tarifeli uçakların ardından İstanbul’a da başlayacağını bekleyen Siirtliler, İstanbul’a düzenlenecek seferlerin Sabiha Gökçen’e üstelik aktarmalı olarak yapılacağını öğrenince gözler yine Batman ve Diyarbakır hava alanlarına çevrildi. Biletler de öyle ucuzdan filan da değildi.

TC-YAB Tipi 66 kişilik motorlu uçaklarla Cuma ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada iki gün Siirt-Ankara seferlerini başlana Bora-Jet Firması, ne yazık ki ilk seferinin üzerinden daha 1 ay geçmemişti ki Ramazan dolayısıyla seferlerini askıya aldığını duyurdu.

Ancak Siirtliler.Net’e ulaşan bilgilere göre Bora-Jet firmasının Siirt’e tarifeli uçak seferlerinin tamamen durdurduğunu açıkladığı öğrenildi.

Yani Siirtliler, yine Diyarbakır ve Batman yollarında mekik dokumaya devam edecekler.

Bu haber toplam 4443 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!