1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt Tabipler Odasından Başörtüsü Açılımlı Yemek
Siirt Tabipler Odasından Başörtüsü Açılımlı Yemek

Siirt Tabipler Odasından Başörtüsü Açılımlı Yemek

Başörtülü Hekimlerin ve Başörtülü hekim ailelerinin yemeğe iştirak etmesi davete ayrı bir hoşluk kattı. Bazı hekimler kendi aralarında bunu Siirt Tabipleri Odası ve şahsında Uzm. Dr. Ekrem BİLEK’in Başörtüsü Açılımı olarak esprili bir şekilde değerlendir

A+A-

Siirt Tabipler Odasından Başörtüsü Açılımlı Yemek

 

                Siirt Tabipler Odası Başkanlığını kazandıktan sonra Uzm. Dr. Ekrem BİLEK yemek daveti verdi. BİLEK dinlenme tesislerinde verilen yemeğe diğer aday Uzm. Dr. Kaan KARABULUT’un yanı sıra Sağlık Müdürü Dr. Erol Emre ÖMÜR, Müdür Yardımcısı Dr. Serkan ASLAN, Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ömer OBUT, Özel Hayat Hastanesi Başhekimi, Özel Medlife Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Necat KAPLAN ve çok sayıda hekim katıldı.

                Farklı hastanelerde çalışan doktorların ve ailelerinin birbirleriyle tanışma imkanın da oluşturulduğu ortamda Uzm. Dr. Ekrem BİLEK’in seçim sonrasındaki sevinci gözlerden kaçmadı. BİLEK ailesinin tesislerinde gerçekleşen yemekte misafirlerle bizzat kendisi ilgilenen Siirt Tabipler Odası Başkanı Uzm. Dr. Ekrem BİLEK listesindeki ağır toplardan olan Siirt’in tanınmış simalarından Uzm. Dr. Mahfuz AYDIN ile birlikte oturmayı tercih etti. Uzm. Dr. Mahfuz AYDIN ise her zaman ki mütevazı ve beyefendi tavırlarıyla misafirlere hoş geldiniz diyerek oval olarak kurulmuş masalarda yerini aldı.

                Başörtülü Hekimlerin ve Başörtülü hekim ailelerinin yemeğe iştirak etmesi davete ayrı bir hoşluk kattı. Bazı hekimler kendi aralarında bunu Siirt Tabipleri Odası ve şahsında Uzm. Dr. Ekrem BİLEK’in Başörtüsü Açılımı olarak esprili bir şekilde değerlendirdi.

                Sağlık Müdürü Dr. Erol Emre ÖMÜR’ün davetten ayrılırken tüm hekimlere tek tek veda etmesi takım çalışmasına örnek bir yönetici tavrı olarak değerlendirildi. Davetten çok memnun ayrılan hekimleri yine Uzm. Dr. Ekrem BİLEK ve çiçeği burnunda Avukat oğlu bizzat uğurladı.

                Açılımların devam etmesi dileğiyle, “darısı başka kurumlara” diyoruz.

Bu haber toplam 4850 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!