1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirt Spordaki Birlik ve Beraberliğin Anatomisi
Siirt Spordaki Birlik ve Beraberliğin Anatomisi

Siirt Spordaki Birlik ve Beraberliğin Anatomisi

Aydın Spor galibiyeti ile Taraftarını Sevince boğan Siirt Spor Yönetimi, Teknik Heyeti ve Futbolcusu ile Yıllardan sonra Siirt sporunda birlik ve beraberliğin simgesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

A+A-

Yıllar önce bir üst lige çıkarak Siirt’teki taraftarları ve Türkiye’deki Siirtlileri sevince boğan Siirt Spor bu sezonda eski yılları yaşatacak gibi. Yönetimi, Teknik Heyeti, futbolcuları ve on ikinci adam rolündeki taraftarı ile son yıllarda Siirt’te görülmeyen bir birlik ve beraberlik örneğini yaşatıyorlar.

 

SİİRTLİLER.NET AYDIN'DAN BİLDİRİYOR

 

Aydın Spor deplasmanın da takımı yalnız bırakmayan Yönetimin yanı sıra Aydında ve çevre illerde yaşayan Siirtlilerin şehirlerinin takımlarına destek vermek için yerlerini almaları Aydınlı taraftar ve yöneticilerini kıskandırmaya yetti.

 

Maçtan bir hafta öncesinden Didim de kampa giren ve hazırlıklarını tamamlayan Siirt Spor yönetiminde kendilerine katılması ile ayrı bir hırs içerisinde mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

 

Siirt Spor Başkanı Fadıl Akgündüz’ün futbolcularla yaptığı sohbet tarzındaki toplantıda Başkan Fadıl Akgündüz’ün futbolculara yönelik söylemleri futbolculardaki var olan özgüvenlerini kat, kat arttırmaya yetti.

 

 

 

Genel Koordinatör Adnan Öktüren’in futbolculardan kendilerinin çok büyük bir takım olduklarını ve bu takımda oynayan her futbolcuların hem bireysel hem de takım olarak çok yetenekli olduklarını kendilerine söyledikten sonra “ Biz Bir aileyiz ve bu aile her zaman bu şehrin insanlarına mutluluk yaşatmak zorunda. Bizlerde bu bilinci içimizde yaşayarak bu mutlulukları hep beraber insanlarımıza yaşatacağız. Sizler efendiliğinizle, kişiliğinizle ve sporculuğunuzla bizlerde yönetim olarak bunu öncelik görevimiz bilerek insanlarımızı hak ettikleri mutluluklara ulaştırmalıyız. Çünkü biz hem bu güce hem de bu birlik ve beraberliğe sahibiz.” Dedikten sonra yönetim ve futbolcularla yekvücut olarak Aydın Spor maçında galip gelmek için yürekten çıkan sözlerle ant verildi.

 

 

 

Maç sabahı Bir Gün önceden Aydına giden Siirt Spora destek vermek için yönetim tam kadro aydına doğru yol aldı.

 

 

Aydın Adnan Menderes Stadında bine yakın Siirt Spor taraftarın yanı sıra Fadıl Akgündüz, Tanju Çolak, Muhammed Reşit Akgündüz, Fatih Obut ve Adnan Öktüren’nin ve yönetimin heyecanlı bekleyişi gözlerinden okundu.

 

 

 

 

 

İlk yarının başlaması ile üstün oynayan takım Aydın Spordu ama girdikleri pozisyonları değerlendiremedi.Bu da Bizim işimize yarıyordu.

 

 

 

Devre arasında ikinci yarının başlaması beklenirken Aydınlıların Fadıl Akgündüze ilgileri ve tezaruhatları görülmeye değerdi.

 

 

 

İkinci yarının başlama düdüğü ile sahada devleşen rakibi boğan bir Siirt Spor vardı. Teknik Direktör Ramazan Silin’nin yerinde ilk değişikliği ile takımın daha fazla mücadele isteği 52. dakikada Samet’in güzel vuruşu ile ilk golü atmamıza yetti.

 

 

 

 

 

Ramazan Silin’nin yaptığı iki değişiklikten sonra takımda daha da mücadele isteği sonucu ve Muhammed’in güzel vuruşu ile maçın 79. dakikasında Aydın Sporu hüsrana uğratacak ikinci golümüzü attıktan sonra mutlu şekilde soyunma odasının yolunu alan futbolcular soyunma odasının yolunu alırken şehrinin takımını destekleyen taraftarlarla mutluluklarını paylaştılar.

 

 

 

Futbolcular soyunma odasına giderken Yöneticilerde sevinçlerini futbolcularla yaşamak için soyunma odasındalardı.

 

 

Futbolcuların galibiyet primini Adnan Öktürenden isterken Fadıl Akgündüz’ünde futbolcuların yanında yer alıp Adnan Öktüreni sıkıştırmaları kahkahaları beraberinde getirdi.

 

 

 

 

 

Eve dönüş yolunda Aydından İzmir’e kadar bir dakika bile susmayan ve hep şarkı ve marşlar söyleyen yönetim ve futbolcular uçakta da mutluluklarını bütün yolcularla birlikte yaşadılar.

 

Hüseyin Batur’un uçak korkusu Mustafa Timurlenk’in rahatlığı gülüşme konusu olurken yönetici aydın Sezer’in yerinde oturamayışı heyecanı bütün kafilenin mutluluğunu gösteriyordu.

 

 

 

 

 

Siirtliler.Net olarak Aydın Spor maçını deplasmanda seyreden ve an,an Siirtliler.Net okuyucularına ulaştırmak için caba sarf eden Suat Bilim Siirt spor Taraftarına olan sorumluluğunu yerine getirmenin huzurunu yaşarken. Bu imkânı sağlayan Başta Fadıl Akgündüz ve Genel Koordinatör Adnan Öktüren’e Siirtliler.Net Ailesi adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 4771 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!