1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirt Spor Üç Puan İçin Bileniyor
Siirt Spor Üç Puan İçin Bileniyor

Siirt Spor Üç Puan İçin Bileniyor

Pazar Günü Kendi sahasın Afyon Karahisar ile karşılaşacak olan Siirt Spor Takım ve Yönetim olarak üç puana bileniyor.

A+A-

Pazar günü Siirt Atatürk stadyumunda oynanacak Siirt Spor ile Afyon Karahisar karşılaşması için çalışmalarına hızlandıran Siirt Spor maçtan üç puan alma hesaplarını yaparken yönetimde Pazar gün ki maçı bir şölen içinde geçmesi için kolları sıvadı. Maça Fadıl Akgün düz’ün Yanı sıra İstanbul’dan bazı belediye başkanları Tanju Çolak, Rıdvan Dilmen gibi bazı eski Milli futbolcular gelecek. Bu yüzden maçın büyük bir şölen içinde geçmesi planlanılıyor.

Öte yandan hazırlıklarını sürdüren Siirt Spor idmanına katılan Adnan Öktüren ve yöneticiler futbolcuların sergiledikleri performanstan dolayı kendilerini kutlayarak mini bir toplantı gerçekleştirdiler.

 

Toplantıda Adnan Öktüren futbolculara “ Bizler sizlere güveniyoruz, her biriniz hem karakter olarak hem de sporcu kişiliğinizle mükemmelsiniz. Sizin bunu fark etmeniz bizim size olan güvenimiz gibi sizlerinde kendilerinize güvenmenizi istiyoruz. Yönetim ve taraftarlar olarak sizlerin önümüzdeki maçları alabilecek güçte olduğunuzu biliyoruz ve sizden sahaya çıkıp sizin ve Siirt Sporun gerçek gücünü oynayacağınız güzel futbol ile göstermenizi istiyoruz.” Dedi

 

 

Bu haber toplam 2800 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!