1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirt Polis Gücü, yeni hocasıyla anlaştı
Siirt Polis Gücü, yeni hocasıyla anlaştı

Siirt Polis Gücü, yeni hocasıyla anlaştı

Siirt Polis Gücü Spor, futbolda kolej kapsamında küçükler ve gençler kategorisinde alt yapı çalışmalarına hız veriyor.

A+A-

Kolej kapsamında küçükler ve gençler kategorisinde alt yapıya önem vererek teknik direktör Mehmet Zeren ile anlaşma yapan kulüp yönetimi yaptığı açıklamada;

“Polis Gücü olarak amacımız Siirtli minikleri ve gençleri sportif alanda değerlendirip kötü ortamlardan kurtarmaktır. Sportif başarılarında her branşta söz sahibi olmak ve sporda kaliteyi arttırmak istiyoruz. Şimdiden kulübümüzün Siirtli gençlerin ilgi odağı olmayı başarması gurur verici bir gelişme. İleriye dönük hedefimize ulaşmak için Mehmet Zeren hocamızın kararlı çalışmalarıyla Siirt Polis Gücü Spor’u başarılara ulaştıracağına inanıyoruz.” dedi.

Alt yapı için görevlendirilen Teknik Direktör Mehmet Zeren ise; “Siirt Polis Gücü Sporun, İlimizdeki amatör futbol takımları içerisinde kalite ve imkânlar yönünden en cazip takım olduğunu biliyoruz. Bu imkânlar ile şampiyonluk hedefimize ulaşmak daha kolay. Ayrıca futbolu çok seven, maddi ve manevi yönden desteklerini esirgemeyen bir yönetim var. Diğer takımların çok zor durumda olduğunu, kamu ve özel kuruluşlar ilimizdeki amatör spor kulüplerine gereken desteği vermediği için İlimizde sportif alanda üst düzeyde bir başarı elde edilememektedir. Başarı bir ekip işidir. Bu yüzden, Polis Gücü Spor yönetimi ile koordineli bir şekilde çalışarak, Yönetimin bu ilgi ve sevgisine ayrıca isteklerine, başarılı olarak güzel şekilde cevap vermiş olacağız. Antrenmanlarımız Cumartesi ve Pazar günleri Emniyet Müdürlüğü’ne ait halı sahada 09.00-11.00 arasında yapılacaktır.” dedi.

Bu haber toplam 2260 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!